anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostawa odbiór z punktu - orlen, czy nadal działa ?

mikeza
#20 Guru#

Z tego co wcześniej wyczytałem to poczta dostarczała przesyłki na stacje orlen do 15.09. Od tej daty forma dostawy do stacji miała zniknąć z opcji dla kupującego. Chodzi mi oczywiście o formę dostawy odbiór z punktu realizowany przez pocztę polską. Jak na razie widzę, że w nazewnictwie nadal widnieje odbiór ze stacji, i w cenniku wyświetla się orlen ? W piątek kupujący, którzy wybierali odbiór ze stacji orlen po imporcie mieli przesyłki z dostawą pod adres. Czy ktoś z allegro orientuje się o co w końcu chodzi z tą formą dostawy ? Bo robi się lekkie zamieszanie i zaraz będę negatywy od niezorientowanych klientów.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mikeza
#20 Guru#

teraz doczytałem, że nazewnictwo zmieni się dopiero na początku pażdziernika. ale według allegro: Od 12 września przy zakupie kupujący nie będą mogli jednak wybrać stacji paliw ORLEN jako punktu odbioru swojego zamówienia. Dziwne, bo u mnie wybierali nawet wczoraj, tylko przy imporcie tak jak wspomniałem paczka była bezpośrednio na adres domowy. i robi się bałagan 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dodatkowo w cenniku przy zakupie wyświetla się nadal opcja orlen, więc nie rozumiem jaki sens ma wyświetlanie tej nazwy, skoro klient nie może rzekomo wybrać takiego punktu odbioru ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza   Skoro na adres domowy to ciekawe jak kasują? Sprawdzałeś? Żeby nie było tak, że klient płaci za dostawę do punktu a my jak za normalną paczkę na adres. 

Mówiąc szczerze przegapiłam te informacje i pierwsze słyszę od Ciebie 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

wczoraj to zauwazyłem, klient wybrał po zakupie stację orlen (nie wiem jakim cudem). Ale po zaimportowaniu paczka była adresowana bezpośrednio na jego dane adresowe (domowe). próbowałem zmienić opcję dostawy, ale nie mogłem wybrać stacji orlen. Tym bardziej dziwi jakim sposobem wybrał ją kupujący ?

Inna sprawa, że w cenniku cały czas wyświetla się orlen, pomimo, że nie można wybrać stacji jako punktu odbioru. Zupełnie tego nie rozumiem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   zapomnieliście usunąć Orlen z listy dostaw czy o co chodzi?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza sprawdziłam i nie można wybrać dostawy na stację Orlen, nie wyszukuje takiego punktu. Czyli nazwa pozostała i do 4 października Orlen będzie widoczny, ale kupujący nie zamówią przesyłki z odbiorem na stacji. 
Czy możesz podać numer zamówienia, w którym kupujący wybrał Orlen jako punkt odbioru? Przejrzałam Twoje zamówienia, ale znalazłam tylko odbiór na poczcie albo w Żabce, a chciałabym do dokładniej sprawdzić.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

teraz sprawdziłem, że zakup miał miejsce 15.09 o godz. 23.00, więc podejrzewam, że była jeszcze dostępna opcja wyboru stacji orlen. Przy imporcie kolejnego dnia, na liście przewozowym wskoczyła dostawa na adres domowy, Zakładam, że to ten przejściowy dzień i może stąd ten problem ? Klient wybrał sobie przy zakupie stację, ale ja już nie mogłem wysłać. zgodnie z jego wyborem. Zamówienie nr 661d7281-3538-11ed-a0ef-8b329948bd5b

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Dziękuję za numer zamówienia - zgłosimy tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Przekazaliśmy zgłoszenie do działu technicznego i będziemy się kontaktować z Tobą mejlowo w tej sprawie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów