anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa

GenesisStore
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Proszę o informację na temat dostawy. Mam umowę z Inpost. Co miesiąc wystawiają mi fakturę za swoje usługi. Czy dobrze rozumiem, że Allegro będzie wtedy naliczać opłaty za inne metody dostawy. Albo jak to powinno się odbywać (kiedy kontaktowałem się z Inpostem, powiedzieli, że faktury są wystawiane, więc wysyłane nie przez Allegro, chociaż wysyłane dokładnie przez Allegro).

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@GenesisStore napisz dokładnie co zrobiłeś, czy nadajesz przez WzA i masz dodaną umowę InPost ? Czy zaznaczyłeś używaj oferty dla sprzedawców allegro ? pewnie naliczają Ci dwukrotnie, również jak masz abonament a nie wysyłasz poza allegro to jesteś w plecy 😞

 Zrzut ekranu 2024-03-13 205117.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

GenesisStore
#8 Zapaleniec#

Tak, mam umowę z Inpostem i wysyłam przez Allegro.Снимок экрана 2024-04-05 в 17.54.15.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GenesisStore jeśli masz zaznaczone "Używaj oferty dla sprzedawców Allegro" to będziesz rozliczać się z InPost, ale w ramach naszych, wynegocjowanych stawek.
Za przesyłkę rozliczasz się z przewoźnikiem, natomiast za przesyłki w ramach Allegro Smart!, rozliczasz się bezpośrednio z nami, a kwotę rozliczeń znajdziesz w Moim Allegro w zakładce Rozliczenia z Allegro
Czyli opłata za Smart! jest w Rozliczeniach z Allegro, a opłata za samą przesyłkę w fakturze od InPost.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów