anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD Dopłaty

GLOBBUDD
#9 Pomysłodawca#

Może ktoś mi powiedzieć o co chodzi z tym DPD. Od 3 miesięcy doliczają mi dopłaty za paczki które pakuje. reklamowane paczki to głownie 100x5x5. Są zawinięte w stretch  i taśmę klejącą bardzo starannie owinięte taśmą! Wyglądają jak wąż. Do tego jak napiszę na paczce że waży 7 kg a warzy więcej to jest dopłata. Dpd zabiera paczki z allegro do 10 kg wiec dla czego doliczają dopłaty? Jak paczka ma powyżej 10 kg to ją ważą i wiedzą ze jest więcej a żę mniej to już nie wiedzą. Czuję się naciągany a nie tak powinna wyglądać współpraca.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@GLOBBUDD DPD nie lubi stretchu , a paczki mają kształt prostopadłościanu czy inaczej pakujesz ?

oznacz moderatorów

GLOBBUDD
#9 Pomysłodawca#

Nie idealny ale mają. Można tu dodać fotkę ?

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

zachęcam do zakupu worków  , dpd za stretch daje kary taśma klei się do rolek na magazynie  , u mnie dawali nawet za kartony kwadratowe za foliowane .

oznacz moderatorów

GLOBBUDD
#9 Pomysłodawca#

Jaka cena worków takich do których zmieszczę paczkę o wymiarach 100x5x5

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dpd-informacje-dla-sprzedajacych-ZGjlBn2rdU4

Paczka ma mieć formę prostopadłościanu, nie mogą być w formie tuby lub walca.

oznacz moderatorów

GLOBBUDD
#9 Pomysłodawca#

Idealny prostokąt nie jest ale też nie tuba czy walec. Naciągają na kasę i tyle.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GLOBBUDD podaj kod dopłaty !!!!  zamiast gdybać za co to 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Takie cuda z DPD dzieją się tylko na Allegro

 

Dużo wysyłam DPD przez furg....pl i zero dopłat, dużo też wysyłam bezpośrednio w punkcie DPD gdzie paczki czasem nie są idealne i również dochodzą bez problemu i bez dopłat.

 

Na Allegro z reklamacjami to walka z wiatrakami, teoretycznie musiałbyś mieć kogoś kto tym się tylko zajmuje 😂

oznacz moderatorów

GLOBBUDD
#9 Pomysłodawca#

To masakra. Płacisz spore faktury do allegro w wielu przypadkach zarabiają lepiej niż ja i jeszcze mają to w d...

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Zdecydowanie chodzi o stretch.

DPD jest chyba jedyną firmą, która traktuje tak zapakowane paczki jako NST czyli niestandardowe czyli z dopłatą.

Jakoś innym przewoźnikom folia stretch to taśmociągów się nie klei tylko w DPD

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czy aby na pewno chodzi o paczki pakowane w stretch ,bo to się klei do taśmociągu w sortowni -raczej nie .Przy normalnych wysyłkach ,jak piszą inni ten problem nie istnieje w takim stopniu jak tych ze smartem. 

oznacz moderatorów

GLOBBUDD
#9 Pomysłodawca#

Jutro przejadę się do sortowni pewnie jest w Bydgoszczy albo w okolicy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GLOBBUDD podaj kod dopłaty !!!!  zamiast gdybać za co to ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów