anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD opłaty dodatkowe

Nada_brand
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, dlaczego ciągle jest problem z DPD i opłatami dodatkowymi za podjazd kuriera? Zawozimy przesyłki bezpośrednio do oddziału DPD, a ciągle przychodzą opłaty 4,99 PLN za podjazd widmo kuriera. Oczywiście reklamacja, ale mam wrażenie że to jest skok na dodatkowy pieniądz przez DPD. Dlaczego Allegro czegoś z tym nie zrobi? Problem jest znany, bo zawsze proszę kogoś z obsługi allegro by te reklamacje u DPD składał. Dzisiaj wysłanych kolejnych 8 paczek, jak ktoś nie sprawdza opłat dodatkowych to można ładną sumę wyciągnąć od sprzedawcy totalnie niesłusznie. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Nada_brand Proszę, napisz do nas w tej sprawie przez formularz. Nasi doradcy będą mogli wyjaśnić to z przewoźnikiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Nada_brand
#8 Zapaleniec#

Przecież się kontaktuje. Wysyłam wam byście składali reklamacje za te nieuczciwe podjazdy. Wy zwalacie to na DPD, kontaktuje się DPD mówią, że to wasza sprawka i błędy w systemie. Rozwiązania problemu nie znajdują - trzeba podpisać umowę z przewoźnikiem DPD.   Wprowadzacie obowiązek korzystania z DPD a później wychodzą takie kwiatki. 

oznacz moderatorów

poltax
#8 Zapaleniec#

Też tak miałem. W końcu zrezygnowałem z DPD.

oznacz moderatorów

piramida_rsl
#9 Pomysłodawca#

Zrezygnuj z DPD bo to dramat. Miałam identycznie, kurier nie podjeżdżał, a i tak skasowane. Reklamowałam i nic to nie dało. Finalnie pozostaję tylko przy DHLu.

oznacz moderatorów

Nada_brand
#8 Zapaleniec#

To jak wysyłasz Allegro One Box? 

oznacz moderatorów