anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

drastyczny spadek sprzedaży

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry Wszystkim. Od kwietnia notuję gigantyczny spadek sprzedaży na Allegro. Ceny nawet delikatnie obniżone i mega szok, potrafi się nic nie sprzedać. Branża odzieżowa dziecięca- czy u siebie też zauważacie taką tendencję czy tylko ja mam pecha?

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54

accadia
#13 Ambasador#

Na ciuchach sie nie znam, ale z tego co czytam, to ze wzgledu na problemy z wyszukiwarka, produktyzacja i przymusowymi paramterami ofert, Allegro moim zdaniem nie jest nawet w pierwszej dziesiatce w kwestii wyboru miejsca kupna takiego asortymentu.

Dodajmy do tego prowizje, oplaty od Smartow itp i robi  sie jedno z najmniej oplacalnych miejsc na zakupy.

 

oznacz moderatorów

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

Tak zgadzam się warunki tu są kiepskie, tylko, że do kwietnia szło dobrze, a teraz umarło na amen. Dziwne, że tak całkowicie. A jakie miejsce polecasz na sprzedaż jeszcze?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SklepLemi własny sklep internetowy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

Mam i nie funkcjonuje, nie stać mnie na drogie kampanie i SEO

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SklepLemi i tu jesteś w błędzie 😞

Koszt pozyskania zamówienia poza allegro 3-7 zł zależy od sezonu i klient często zostaje, zakłada konto dajesz mu 5 % rabatu i kolejne zamówienia masz za darmo 🙂

Koszt pozyskania klienta na allegro ( prowizja z dopłatami ) około 20 zł i nie ważne czy klient kupuje co tydzień zawsze to płacisz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

niech allegro dalej kombinuję to nie będzie drugi od konca😡

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SklepLemi zalew produktów z Chin + wyszkuwarka + zmiany + sortowania itp.

Zobacz ile ofert masz z Chin 😞 3 x tyle co z Polski 😞 zapchali wyszukiwarkę 😞

 Zrzut ekranu 2024-04-13 103206.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

Masakra 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@SklepLemi 

Proponuje używać Allegro Analytics. Nie dam sobie ręki uciąć że tam jest prawda ale dane są.  Sprawdziłem kategorię odzież. Różnica pomiędzy marcem 2024 i kwietniem 2024 żadna.

oznacz moderatorów

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

U mnie różnica ok 85-90 %

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@SklepLemi 

No to jeżeli wierzyć Allegro Analytics sprzedaż spadła Tobie ale nie na całym Allegro.

oznacz moderatorów

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

i to bez Google Analytics

oznacz moderatorów

Client:118724724
#9 Pomysłodawca#

@SklepLemi to co piszesz dzieje się na prawdę i nie tylko w Twojej branży czy na allegro , rzeczywiście tąpnęło od początku kwietnia i tak jest nie tylko w necie , na stacjonarnych dzieje się to samo ,

oznacz moderatorów

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

Tak potwierdzam stacjonarnie też od kwietnia dramat

oznacz moderatorów

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

Pytanie czy zwijać żagle, czy w ogóle warto jeszcze walczyć

oznacz moderatorów

Client:118724724
#9 Pomysłodawca#

@SklepLemi stoję przed tym dylematem , tylko u mnie jest nieco poważniejszy problem 

oznacz moderatorów

SklepLemi
#9 Pomysłodawca#

Bardzo współczuję

oznacz moderatorów

Client:118724724
#9 Pomysłodawca#

@SklepLemi eee... myślę ,że w końcu ruszy , przez te lata różnie bywało , taki dół był tylko raz w pierwszej dekadzie obecnego wieku , ale aktualny chyba przebije tamten , 35 lat pcham ten wózek , do emerki zostało 4 lata .... czy dotrwam ? , nigdy bez względu na okoliczności nie łamałem się  ,a działo się wele , pewnie i tym razem się nie złamię , ale czy na pewno ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

wina tuska.

oznacz moderatorów