anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drukowanie etykiet adresowych A6 na drukarce termicznej w nowym narzędziu wysyłania

Diaderma
#8 Zapaleniec#

Nowe narzędzie wysyłania z Allegro zapisuje etykietę adresową DPD do druku w formacie A6 na stronie A4. W starym mogłem wybrać format A6, a teraz już nie (?). Dotyczy mojej drukarki termicznej, która ma rolkę etykiet wyłącznie A6; nie chcę marnować całej kartki papieru A4 na zadruk jedynie 1/4, wycinać etykiety, pakować w koszulki itd. To nie jest ekonomiczne i nie jest również ekologiczne.

Czy można to zmienić? Proszę Was o pomoc.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

WorkiRolnicze
#7 Wielbiciel#

Wysyłam z Allegro wejść w ustawienia
Następnie odnaleźć podzakładkę "drukowanie"
tam powinna być opcja zmiany rozmiaru etykiety

Niestety u nas zmiana na A6 nie pomogła, czekam na dalszą pomoc Allegro

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Diaderma Jeśli w poprzedniej wersji narzędzia ten problem nie występuje, zalecamy korzystanie z niej do czasu usprawnienia nowego rozwiązania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

W starej wersji nie ma problemu, system zapamiętuje ustawienia, w tym nowym niedopracowanym guano, zachwalanym przez was jako udogodnienie i usprawnienie, nie zapamiętuje ustawień. Ot i cała tajemnica...

oznacz moderatorów

MMGsc
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
w nowym systemie wysyłkowym brak jest możliwości pobierania etykiet wysyłkowych w formacie A6 PDF.
System automatycznie pobiera tylko etykiety A4 (a dokładnie 1/4 A4), których nie można wydrukować na drukarkach do etykiet (pracuję na systemie MacOS).
Aby pobrać etykietę A6 trzeba wejść w stare wysyłam Allegro i dopiero tam jest taka opcja.
Czy można to poprawić i dodać format A6 PDF?
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MMGsc Dziękuję za zgłoszenie tego problemu. Tymczasowo zalecam korzystanie z poprzedniej wersji narzędzia. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Shop_Exotic
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry, kiedy problem z wydrukiem na drukarkach termicznych ( system MacOS ) zostanie rozwiązany ? Nadal nie można drukować etykiet Allegro DPD.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Shop_Exotic Cześć. W nowym wyglądzie Wysyłam z Allegro, formaty etykiet ustawiane w Ustawieniach Zamówień -> Wydruk etykiet -> Wysyłam z Allegro, działają poprawnie. Etykiety generują się zgodnie z ustawieniami w formatach A6 lub A4.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Shop_Exotic
#8 Zapaleniec#

hej, tam mam zmienione. Wszystkich kurierów " Allegro " na termicznej drukuje mi prawidłowo tylko jest problem z kurierem Allegro DPD. Wygląda to jak na zmieszczonym zdjęciu.IMG_5068.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Shop_Exotic Dziękuję, skonsultuję to dla Ciebie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Shop_Exotic W ustawieniach, w zakładce Wydruk Etykiet, możesz ustawić format, w którym będziesz generować etykiety do swoich zamówień.

Kiedy zmienisz format i klikniesz [zapisz], to kolejne etykiety będziemy już automatycznie zapisywać w wybranym przez Ciebie formacie. Każda zmiana formatu będzie się pokazywała dla nowych zamówień złożonych po wprowadzeniu zmiany.

Musisz też wybrać rodzaj etykiety: PDF lub ZPL i EPL przeznaczony do drukarek termicznych

Dla plików PDF wybierzesz format papieru. Jeśli zmienisz format papieru, wydrukujesz etykiety dla nowych przesyłek i tych już zamówionych. Pozostałe zmiany, które wprowadzisz, będą widoczne tylko dla nowych przesyłek.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów