anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

drukowanie listy wysyłkowej z zakładki zamówienia

jokasklep
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Mam uwagi dotyczące wydruku listy wysyłkowej z zakładki Zamówienia:

  • w zakładce transakcje, podczas drukowania listy wysyłkowej każde zamówienie było na osobnej kartce (można było tak ustawić w ustawieniach), teraz przy wydruku z zakładki zamówienie na liście wysyłkowej drukuje się kilka zamówień, jest jakaś możliwość żeby każde zamówienie było na osobnej kartce, czy będą możliwe ustawienia wydruku?
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Knowhere
#21 Demiurg#

@jokasklep "jest jakaś możliwość żeby każde zamówienie było na osobnej kartce" - a obiecujesz codziennie chodzić do lasu, żeby zasadzić drzewko?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

bagis01
#1 Nowicjusz#

Witam... udało się już ustawić jakoś to drukowanie zamówień na osobnych kartkach ??? mam ten sam problem i jest to straszne utrudnienie. 

oznacz moderatorów

prezencikabc
#8 Zapaleniec#

Jokasklep czy udało ci się uzyskac jakies informacje?

Osobiście dla mnie zakładka zamówienia znaczącą obniżyła komfort pracy. Wcześniej pracowaliśmy na papierze etykietowym A4 (4 etykiety a6) czyli 4 zamowienia na 1 kartce.

Łącznie we wrześniu np obsłużyliśmy około 1200 zamówień teraz bardzo się gubimy w obecnym systemie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jokasklep @prezencikabc Dziękuję za Wasze opinie, w tej chwili nie ma takiej możliwości, ale planujemy dodanie takiej funkcji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów