anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dyskusja z kupujacym .klient nie chce zakonczyc dyskusji

Bogus1239
#9 Pomysłodawca#

kupujacy zalozyl mi dyskusje pomimo ze dostal przesylke i juz od ponad 14 dni nie chce jej zakonczyc, alegro sie z nim kontaktowalo ale zadnych rezultatow co mam dalej zrobic?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Bogus1239 zostanie zamknieta automatycznie po 30 dniach

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Momotaro8
#9 Pomysłodawca#

Siedzieć cicho i nie wywoływać wilka z lasu 🙂 i WAŻNE !!! grzecznie, merytorycznie oraz szybko odpowiadać na nowe wiadomości od Allegro lub Kupującego jeżeli takowe się pojawią. Po 30 dniach, tak jak pisze pinsplash, dyskusja zamknie się automatycznie. Więcej nic zrobić nie możesz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie chce to ma zapewne jakiś powód, Allegro zamyka takie dyskusje po 30 dniach. 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Bogus1239 Klient nie musi jej kończyć. Allegro też jej nie zakończy jako rozwiązanej, jeżeli klient co pewien czas się w niej wypowie. 

oznacz moderatorów

Bogus1239
#9 Pomysłodawca#

allegro juz zamknelo sprawe bo klient najpierw cos krecil z taprzesylka a puzniej sie wogule nie odzywal

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Bo to najwidoczniej nie klient, a jakiś krętacz jest. Zawsze możesz mu uświadomić że ty wiesz gdzie on mieszka, bo znasz jego adres, ale nie polecam takich środków perswazji.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Bogus1239 
kupujacy zalozyl mi dyskusje pomimo ze dostal przesylke

Jaki był powód otwarcia dyskusji podany przez Kupującego ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów