anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dział bezpieczeństwa //Sylwia probelm zapraszam

Becia51095
#9 Pomysłodawca#

Witam 

szanownych Kolegów i Koleżanki. 

Mianowicie zauważyłem że pewna osoba o imieniu Sylwia z działu bezpieczeństwa robi każdemu pod górkę, również i mi. 

Podam szczegóły o co chodzi, bo zrzuty ekranu mam a tutaj nie będę zamieszczał. 

Na 4 koncie mam założona blokadę od ponad 1 miesiąca za spadek sprzedaży tych punktów zakłamanych. 

Pisałem do działu bezpieczeństwa o prośbę o odblokowanie to P. Sylwia szukała dziury w całym, np. Że nie ma listu przewozowego bo wysyłka była innym serwisem i się zapomniało dodać potem że w 2 aukcji nie ma a klient sam chciał odebrać osobiście na co musiałem pokazać wiadomości. Oraz inne drobne **piiip**oły. 

Poprosiłem o zdjęcie blokady, Sylwia od razu że nie może bo punkty i trzeba poprawić. Na to ja niby jak mam to zrobić skoro nie mam żadnej aukcji bo wszystkie oczywiście zdjęli 🤣 ona że mam wpłynąć UWAGA  na klientów którzy wystawili negatywy i ich przekonać aby zmienili zdanie... Na co ja nie mogę wpływać na decyzję klienta bo to jego sugestywną opinia i ma do tego prawo, czemu każesz mi łamać wasz regulamin i naciskać na klienta?  Oraz oszukiwać kolejnych potencjalnych kupujących? 

Ona że przykro mi i nie może decyzji zmienić, najprościej napisać zero kompetencji.  Kolejne pytanie stała baza klientów, którzy kupują tylko na allegro bo im wygodniej. Pisze do Sylwii, dzwonią do mnie i nie mogą nic zakupić bo nic nie widać. Proszę o odblokowanie bo muszę ich przekierować bezpośrednio a ona że będę łamać regulamin i sprzedawał po za allegro... No a jak mam niby sprzedać na allegro skoro zablokowali mnie?  Klient ma prawo zakupu i nie może Pani tego prawa jemu zakazać, a ona że nie zdejmą blokad i żebym nie sprzedawał po za allegro. No cóż będę sprzedawać

 

Przykro mi allegro 🤣

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Choćbyś walił głową w mur i dar na sobie łachy to nic nie pomoże . Wygląda to tak jakby tam siedziały osoby które mają zaprogramowane metody działania i żadne argumenty na nich nie działają. Wielu już tu pisało jaką "radość" daje im pomoc ze strony tego działu. 

oznacz moderatorów

Becia51095
#9 Pomysłodawca#

masz rację, ale czytałem trochę forum i często pada ta złośliwa Sylwia, szukam po prostu osób które napiszą na nią skargę im więcej tym lepiej 🙂 wisi mi bo mam 3 konta jeszcze tylko na każdym inny asortyment był i czasy wysiłek 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Allegro ci sugeruje, abyś zapłaciła kupującym za usunięcie negatywów. Dostaną zwrot kasy i zatrzymają towar to będą zadowoleni.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

i w ten oto sposób radośni wszyscy będą

 

1. Kupujący, bo dostaną kasę i zatrzymają towar

2. Sprzedająca Becia, bo pozbędzie się negatywów i będzie mogła dalej handlować

3. Allegro, bo pomogło kupującym, sprzedającym, Sobie

4. ja, z powodu swojej durnowatości

 

jakie to proste uszczęśliwić wszystkie strony

oznacz moderatorów