anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry. Czy ktoś ma dziś problem z importem przesyłek z allegro w apikacji DPD online?

MAMY ROZWIĄZANIE!
motobob
#7 Wielbiciel#

Od godziny nie mogę importować przesyłek. 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
MarcinSaks
#8 Zapaleniec#

Mam to samo od 8:00 brak możliwości połączenia DPD online z allegro (wszystkie inne funkcje działają) ewidentnie wina po stronie Allegro-DPD

oznacz moderatorów
MarcinSaks
#8 Zapaleniec#

DPD odsyłą do Allegro- ponieważ to po strinie Allegro jest problem!!!

oznacz moderatorów
motobob
#7 Wielbiciel#

Ja po tym jak dodzwoniłam się na infolinię DPD otrzymałam informację, że usterka jest już zgłoszona do działu IT i w ciągu godziny mam sprawdzić czy import już działa.. 

oznacz moderatorów
KWMoto69
#2 Obserwator#

Dzień dobry Również mam problem od rana 

oznacz moderatorów
waldemarek_2004
#9 Pomysłodawca#

w dalszym ciągu goowno z importem, czy allegro coś robi? macie info?

oznacz moderatorów
Bielizna_Sekret
#8 Zapaleniec#

dzwoniłam koło 9:30 na infolinię inpostu spytać czy oni wiedzą co się dzieje (to w końcu ich strona też nie współgra poprawnie z Allegro) i pani powiedziała, że z inpostem wszystko w porządku i to wina Allegro, więc jak zwykle niewiadoma czyja wina i kiedy i co zrobią

 

oznacz moderatorów
Bielizna_Sekret
#8 Zapaleniec#

bo u mnie problem z inpostem a nie DPD, ale w takim razie widzę, że dzisiaj ogólnie nie działa import

oznacz moderatorów
ZumiSklep-Outlet
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   Dziewczyny, coś wiadomo?

oznacz moderatorów
Bielizna_Sekret
#8 Zapaleniec#

również nie importuje mi wszystkich przesyłek, rano udało się zimportować tylko 2, ale nie stworzyło do nich etykiet, nadało tylko numery przesyłek, które nie "przeszły do allegro"

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@motobob @Bielizna_Sekret @ZumiSklep-Outlet @waldemarek_2004 @MarcinSaks poprosiłam o kontakt z DPD, ponieważ problem dotyczy ich narzędzia, więc z naszej strony nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić i naprawić. Gdy tylko otrzymam odpowiedź w tej sprawie, dam znać. 

AKTUALIZACJA 16.03.2023 g. 11:10
Otrzymaliśmy informację, że błąd został już naprawiony i import przesyłek do narzędzia DPD powinien już działać. W wyniku błędu mogą występować opóźnienia, ale przesyłki powinny być już prawidłowo importowane. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Bielizna_Sekret
#8 Zapaleniec#

Tak jak wyżej napisałam, że nie tylko DPD nie importuje, bo InPost też, czy oni też już zajmują się naprawą?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bielizna_Sekret napisz proszę jaki komunikat pojawia się przy próbie importu zamówień do Managera przesyłek InPost? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Bielizna_Sekret
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie pojawia się żaden komunikat, po prostu ich nie importuje, a jeśli importuje (2 się pojawiły) to nie tworzy mi dalej etykiet, ale dalej pokazuje je w tych zimportowanych

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bielizna_Sekret w pierwszej kolejności sprawdź proszę czy problem występuje też, gdy korzystasz z innej przeglądarki. Jeśli tak - czy mogę poprosić Cię o przesłanie filmiku, który obrazuje ten problem na adres spolecznosc@allegro.pl?
Problem z DPD występował u większej ilości sprzedających i został wyjaśniony z przewoźnikiem, natomiast nie mamy zgłoszeń na temat  problemów z InPostem (przewoźnik również nie potwierdził takich zgłoszeń), dlatego, aby móc to zweryfikować, Dział techniczny musi zobaczyć dokładnie co się dzieje. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
RADPAK_
#7 Wielbiciel#

Z DPD - "504 Gateway Time-out"

oznacz moderatorów
motobob
#7 Wielbiciel#

Importowane są przesyłki tylko opłacone, przy imporcie przesyłek pobraniowych pojawia się komunikat: błąd walidacji: Podano błędne parametry lub użyto błędnej transformaty

oznacz moderatorów
KWMoto69
#2 Obserwator#

U mnie przed chwilką zaczęło działać ale nadal jest problem z importem przesyłek pobraniowych 

oznacz moderatorów
waldemarek_2004
#9 Pomysłodawca#

pobraniówki nie wchodzą, ale przez formularz allegro mozna druknąć etykiety

oznacz moderatorów