anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny negatyw - jak to ogarnąć?

YourSpace_pl
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałam wczoraj negatywa (bez komentarza) najnizszymi z mozliwych ocenami za wszystko. Od pana o rodzimie brzmiącym imieniu Mahmood i o nazwisku w tym samym klimacie. No i pięknie. Wobec tego napisałam uprzejmego maila z zapytaniem co poszło nie tak i co jest nie tak z otrzymanym produktem, tym bardziej, że Klient w zaden sposób sie ze mna nie kontaktował.

Pan odpisał mi krzaczkami ze wszystko jest OK (allegro tlumaczy krzaczki!!!!???), że jest zadowolony i ze nie chcial wystawic negatywa (hahahah). Komunikacja z panem kiepska, choć po przejsciu na j. angielski było odrobine lepiej, ale tylka nie urywa...

No wiec pisze do allegro z prosba o interwencje w tej sprawie. Oczywiscie komunikacja cała prowadzona była przez allegro, wiec maja czarno na białym. odpisal mi pan Kamil. chociaz nie wiem czy to nie był bot. nie zrobia nic, bo to nie jest regulaminowe. Moja odpowiedz i znowu odpowiedz bocika. No qrza twarz - jak mam to ogarnąć?????

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@YourSpace_pl  poproś kupca 

Jak odpowiedzieć lub poprosić o usunięcie oceny?
  1. Przejdź do zakładki Otrzymane oceny.
  2. Wybierz odpowiednią ocenę spośród nie polecam lub polecam.
  3. Skorzystaj z opcji [poproś o usunięcie].

kostas11_0-1600343131420.jpeg

 

  1. Wpisz uzasadnienie Twojej prośby, a następnie kliknij [wyślij prośbę do kupującego]. Tę wiadomość przekażemy kupującemu wraz z prośbą o podjęcie decyzji.

kostas11_1-1600343131454.jpeg

 

Możesz również odpowiedzieć kupującemu na ocenę, wówczas wybierz [odpowiedz] i wpisz treść odpowiedzi w okienko, które wyświetlimy. Pamiętaj, że Twoja odpowiedź będzie widoczna dla wszystkich kupujących.

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

YourSpace_pl
#9 Pomysłodawca#

To już zrobione (prosba o usuniecie komentarza). Ciagle nic - mysle ze pan nie ogarnia sie jezykowo - przynajmniej takie mam odczucie z naszej "korespondencji"... 😞

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poproś kupującego o usunięcie oceny; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/kupujacy-wystawil-mi-ocene-czy-moge-ja...

Jeśli kupujący jej nie usunie i nie usunie jej Allegro, ocena pozostanie.

oznacz moderatorów

YourSpace_pl
#9 Pomysłodawca#

no i tego sie wlasnie obawiam... 😞 [edycja], człowiek niedługo Marsa zasiedli a ogarniecie takiego **piiip**ycznego tematu z pomoca allegro jest niemożliwe...

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

prześlij tego maila allegro jako wyjaśnienia i walcz o usunięcie komentarza

oznacz moderatorów

YourSpace_pl
#9 Pomysłodawca#

Właśnie po raz drugi postanowiłam wysłać korespondencję i prośbe o usunięcie. Jeśli znów się odbije od ściany - będę pisać codziennie... Ugh

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Klient prawdopodobnie źle zaznaczył te gwiazdki ,trudno mu zrozumieć ten regulamin zwłaszcza jak jest w tak trudnym języku dla niego ,podejrzewam że chciałby poprawić ale nie potrafi ,miałem już kilka takich przypadków ale kupcy byli nasi i dało się im wytłumaczyć i anulować.Poczekaj może allegro zrozumie i uzna to za pomyłkę i samo go anuluje.

oznacz moderatorów