anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN części motoryzacyjne

Fox-Rzeszow
#7 Wielbiciel#

Dla części motoryzacyjnych ( oryginalnych) kodem EAN jest numer katalogowy. Niektóre grupy mają obowiązkowy kod EAN dla branży części zamiennych, jak chlapacze dywaniki akcesoria haki holownicze . Producenci dla swoich oryginalnych części nie produkują osobnych kodów EAN . Tych części nie można obecnie wystawić na allegro.

Szanowne allegro strzał w stopę

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Fox-Rzeszow Przykro mi, ale jeśli nie posiadasz wymaganych przez nas parametrów, to nie ma sposobu, by to obejść i wystawić oferty bez nich. Możesz zgłosić się do producenta z prośbą, aby podał Ci takie kody lub wykupić pulę kodów w bazie GS1. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Fox-Rzeszow
#7 Wielbiciel#

I dalej to samo , BOT lepiej odpowiada . Może odrobine zainteresowania branżą motoryzacyjną.

Producenci samochodów nie są zainteresowani tworzeniem osobnych kodów EAN dla swoich oryginalnych części. Mają swoją numerację i sam numer katalogowy pojawia się po zaczytaniu kodu kreskowego.  numer katalogowy oryginalnych części samochodowych   jest unikatowy tak samo jak kod EAN stąd  Producenci samochodów nie są zainteresowani dodatkowym znakowaniem kolejnym kodem kreskowych na swoich oryginalnych częściach . Na **piiip**u  czy też innych szanujących się platformach  jest to zrozumiałe, dla jakiegoś lokalnego portalu allegro wymysł kogoś bez wiedzy i wyobraźni.

Podkreślam dotyczy to tylko oryginalnych części zamiennych sygnowanych znakiem producenta samochodu. Wymagając od tego typu części kodu kreskowego EAN ktoś się zagalopował nie zgłębiając choć odrobiny wiedzy z rynku oryginalnych części zamiennych sygnowanych znakiem producenta samochodów

oznacz moderatorów