anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edytowanie/usunięcie kampanii kuponowych

Red18_pl
#7 Wielbiciel#

Rano otrzymałem email, że można już tworzyć kampanie kuponowe. A więc zrobiłem kilka - a jako, że w regulaminie, który notabene został przed chwilą zmieniony nie było informacji na temat zasady ich działania, przypisywania do ofert itp. zrobił się śmietnik - okazało się, że są one przypisywane do ofert na zasadach "kto pierwszy ten lepszy". I zostałem z ręką w nocniku mając do rozdania 10.000 (słownie dziesięć tysięcy) kuponów błędnie przypisanych do ofert. Nikt z pomocy od kilku godzin nie chce mi usunąć tych kampanii i na nic zdają się moje tłumaczenia, że w regulaminie nie było mowy na temat ich edycji czy usunięcia. Zostałem [edycja], rozdajecie teraz moje pieniądze bez mojej zgody. Z kim mogę normalnie, rzeczowo porozmawiać na ten temat, aby edytować te kampanie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Red18_pl, regulamin nie uległ zmianie. Kupony przypisują się na podstawie wyboru Sprzedającego. Dodatkowo pulę dostępnych Kuponów również określa Sprzedający. Niestety w tej sprawie nie możemy zrobić nic więcej. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

Jak się sprawa zakończyła mam podobną sprawę, ustawiło mi się że przy zakupie 2 produktór za 125zł klient dostaje 100zł w kuponie, a miało być 1000zł czyli dziesięć tysięcy złotych mam rozdać, bo nie mam przycisku do anulowania lub edycji

oznacz moderatorów

Red18_pl
#7 Wielbiciel#

Ja miałem problem pierwszego dnia, kiedy regulamin wbrew temu co Pisze Pan wyżej uległ zmianie co potem udało się ustalić z innym pracownikiem Allegro. 
Natomiast od tamtej pory kampanie kuponowe są tak zrobione, że nie można ich anulować ani edytować - słabe to, próbuj przekonać Allegro do pomocy, może ze względu na pomyłkę zgodzą się usunąć tą kampanie.

oznacz moderatorów