anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EN Poczta Allegro pocztex i punkty

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

Małe pytanie do sprzedawców mających umowę z pocztą, mam już standardową umowę z pocztą i korzystam z EN, chciałem rozszerzyć ją o Allegro pocztex 48 i odbiór 9,90 i 8 zł w dobrych cenach 🙂

Pytanie czy założą mi oddzielne konto na EN z drugą fakturą, czy mają coś na wzór InPosta że wszystko jest na jednym koncie ? Kto już z tego korzysta ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  ja przez chwilę tak miałam i stworzono mi oddzielne konto do przesyłek Allegro. Ponieważ sprzedaję tylko na Allegro zostawiłam sobie tylko umowę na te przesyłki. W standardowej nie miałam listów poleconych a i ceny mniej korzystne więc uznałam, że mi niepotrzebna. Zadzwoń najlepiej do swojego opiekuna, bo przez te 2 lata mogło się coś zmienić .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg tak myślałem, tak, już wysłałem do opiekuna maila czekam jak mi to uruchomią, dotychczasową też muszę zostawić bo sporo sprzedaje w sklepie internetowym, a chciałem dać do smarta Allegro punkty mają lepszą cenę 8 zł, trudno będę miał więcej roboty, szkoda że poczta jest 100 lat do tyłu za innymi przewoźnikami 😞

Dzięki 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11   A każdy aneks jaki mi tworzyli to było miesiąc oczekiwania. Prosiłam opiekuna, żeby mailem przysyłał mi umowy a ja po podpisaniu zeskanuję i mu odeślę ,ale wizyta osobista mimo dzielących nas 50 km musiała być i tyle 🙂 Ciekawe jak rozwiązali sprawę teraz, może wreszcie poszli po rozum do głowy i załatwiają przez internet.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
green_boutique
#9 Pomysłodawca#

Nie, trzeba umowę wydrukować i odesłać pocztą. Nie można zeskanować, ale nie trzeba jechać 50 km 🙂

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@green_boutique  Ale to opiekun odwiedzał mnie a nie odwrotnie 🙂 W każdym razie czy wysyłka pocztą czy wizyta opiekuna, uruchamianie usług na poczcie jest opieszałe i trwa bez końca.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
green_boutique
#9 Pomysłodawca#

dlatego u nas daliśmy sobie spokój z tym

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@green_boutique Tyle że ja chcesz smatra poczta, trzeba podpisać bo od 1 kwietnia poszły w górę opłaty pocztowe biznesowe, więc za dużo muszę dokładać, żeby mieć smatra 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
green_boutique
#9 Pomysłodawca#

Nie trzeba mieć poczty żeby mieć smarta

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@green_boutique   Pewnie, że nie trzeba. Jednak ja uważam jak @kostas11  że warto. Paka do 30 kg za 9,90 zł i do 20 kg za 8 zł odbiór w punkcie to bardzo dobre ceny .  Że już nie wspomnę o poleconym za 5,90 zł z którego ja akurat korzystam najczęściej.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@green_boutique wiem mam w smarcie paczkomaty i kuriery ale chce wprowadzić odbiór w orlenie żabce itp jako dodatek do wysyłek 😉

tyle że jak teraz dałem 8 zł to dopłacam jak będzie umowa wyjdę na zero 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów