anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Właśnie otrzymałem fakturę z DPD - umowa podpisana i wykorzystywana tylko do Allegro Smart - brak wysyłek poza Allegro smart. Zanim jutro zacznę dochodzić za co ta opłata może mnie ktoś oświeci. Przed podpisaniem umowy (mam na szczęście w korespondencji z handlowcem) upewniałem się, że niema wymagań co do ilości wysłanych paczek i że brak dodatkowych opłat. Teraz wychodzi, że jest opłata za gotowość systemową ... Jeśli tak - to delikatnie mówiąc jest przegięcie - za paczkomaty nie płacę opłaty, że stoją w gotowości do nadania ...

Highlighted

Odp.: Faktura DPD - opłata za gotowość systemową 118 zł netto - 147,60 brutto !?

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

Tak otrzymałem fakturę korygującą - pierwszej nie opłaciłem - czekałem na korektę jak ją otrzymałem - skorygowałem i dopiero zapłaciłem prawidłową kwotę już bez opłaty

Highlighted

Odp.: Faktura DPD - opłata za gotowość systemową 118 zł netto - 147,60 brutto !?

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

Rozumie, że składałeś reklamację?

Czy opiekun "załatwił Ci" korektę?

Pozdrawiam

Kamil

Highlighted

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

Opiekun ponieważ do niego najpierw wystartowałem z pretensjami a dodatkowo miałem historię email w której wyraźnie miałem zapewnienie przed podpisaniem umowy ze nie będzie żadnych dodatkowych opłat.

Highlighted

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

FIRMA POLKURIER TAM SIĘ WYSYŁA PACZKI ZERO UKRYTYCH OPŁAT POLECAM