anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Falsy na allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
mwmonety
#21 Demiurg#

Kolejne falsy na allegro wystawione w nieodpowiednich kategoriach ze słabymi opisami nie mówiącymi nic o tym czym są aukcje numer:

10557558886,

10557527965'

10557571871,

10557589155.

Mam nadzieję że jakiś moderator czuwa mimo Świąt ale najwidoczniej sprzedawca liczy że nikt tego nie zgłosi i podczas tej świątecznej atmosfery uda mu się kogoś skręcić.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Temat zgłoszony ale czy dzisiaj coś zrobią to zobaczymy.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@mwmonety po czym poznać taki falsyfikat, pytam z ciekawości ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@mikeza Jako że się zajmuję numizmatyką nie tylko zawodowo to łatwo mi jest to odróżnić nawet wzrokowo a tutaj sprzedawca podaje parametry odbiegające znacząco od katalogowych .

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@mwmonety no fakt, dla speca to pewno prosta sprawa, dla laika problem 🙂 Sam mam trochę różnych monet w domu, ale trudno wyczuć, czy to ma jakąkolwiek wartość, bo nie znam się na tym.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@mikeza Podrzuć w wolnym czasie fotki na mojego meila to spróbuję to ocenić .

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@mwmonety dzięki za zainteresowanie, jak kiedyś czas pozwoli to spróbuję ogarnąć temat i odezwę się. Pewno większość ma wartość złomu, ale może coś tam jest bardziej unikatowego. Jako dzieciak zbierałem różne rzeczy. Znaczki, monety, jakieś naklejki, nawet mam zeszyt z etykietkami po paczkach zapałek. Przychodzi czas, że trzeba to przejrzeć, i albo na śmietnik, albo gdzieś w cudze ręce oddać 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@mikeza Możesz też samemu wejść na google i wpisując frazę "katalog monet .....i nazwa kraju" i masz do dyspozycji katalog z cenami jaka pozycja osiąga ,dla mnie to też jest bardzo pomocne bo numizmatyki z całego świata nawet fachowcom trudno ogarnąć.

oznacz moderatorów