anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filmy/gify w opisach aukcji

konto zamknięte
Nie dotyczy

Fajnie by było jakby Allegro wreszcie wprowadziło filmy w opisach aukcji. Można to zrobić tak jak w przypadku Amazona - tylko dla super sprzedawców lub zarejestorwanych znaków towarowych aby im serwery nie poumierały. Wiem,że kiedyś pisali,że jest w planach ale nie wiem czy projekt nie umarł, czy ktoś coś wie?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@konto zamknięte 

Kiedyś było to proponowane, ALE GIFy bym sobie darował.

Poza tym Allegro nie pozwala już na zamieszczenie kodu html w ofertach. Chyba, że stworzyło by funkcje dodania kody filmu z YT, ale nie wierzę w to.

Zawsze  możesz dodać link do YT.

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

No wiadomo,że to musiało  by być przez Allegro zrobione 🙂 Link w opisie to kiepski pomysł. Wygląda dość kiepsko, przenosi z aplikacji na stronę zewnętrzną co jest złamaniem regulaminu i powodem do usunięcia oferty jeśli są tam linki do sklepów/stron marek 😉

oznacz moderatorów

peentech
#9 Pomysłodawca#

Jak wprowadzali nowe opisy ofert to obiecywali możliwość dodawania filmów i nic z tego przez prawie 2 lata nie wyszło.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Właśnie, tam tę wzmiankę widziałem. Jak już będzie standardem w e-commerce to się pojawi tak jak było z resztą usług 😛

oznacz moderatorów

Printworldsklep
#7 Wielbiciel#

Super było by móc dodać film z własną prezentacją produktu taką od sprzedawcy ,było by to bardzo wiarygodne ,i była by w tym moc 🙂 

oznacz moderatorów

sprzedaz_on-line
#9 Pomysłodawca#

Temat był poruszany na szkoleniach przy okazji wprowadzania nowych opisów. Z tego co pamiętam, to bardzo chcieli dać taką możliwość, ale jakieś kwestie prawne nie pozwoliły na uruchomienie projektu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

Nie sądzę ... nie lubią HTMLa a oprócz tego musiałby ktoś kontrolować filmy czy np nie prezentujesz namiarów na własną stronę www do zakupów, lub nie mówisz czegoś "be" o konkurencji itp... ( + pojemność serwerów 🙂  )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

sprzedaz_on-line
#9 Pomysłodawca#

Wyobrażasz sobie ten bałagan, gdyby Sprzedawcy mogli znów korzystać z HTML-a? Kiedyś to było w miarę ok, bo 99,9% osób korzystało z Allegro na PC. Dzisiaj ze względu na mnogość platform nie ma takiej możliwości aby wprowadzić HTML-a do opisów.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ale przecież cały czas są obiekty html w opisach, wstawia się je z edytora. Tak samo wstawiać  można by było filmy.

oznacz moderatorów

sprzedaz_on-line
#9 Pomysłodawca#

Poruszasz dwie różne kwestie. Wstawianie filmów do opisu technicznie nie jest żadnym wyzwaniem, problem z tym że taki film byłby integralną częścią opisu produktu, a jeśli znajdowałby się na zewnętrznym serwerze, to byłaby możliwość jego edycji i otwierałoby furtkę do oszustw nieuczciwym sprzedawcom. 

Na możliwość wrzucania filmów na własny serwer Allegro nie może sobie pozwolić, bo pomijając kwestię dodatkowych serwerów, to wymaga rzeszy pracowników do nadzoru tych treści.

oznacz moderatorów

ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Z powyższych wypowiedzi nic nie rozumiem - czy obecnie można wstawiać link do filmiku na YouToube do treści oferty czy nie? Chcę wstawić link do filmiku z wyglądem tkaniny bo to dość istotna kwestia dla kupującego moje plandeki...

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@ModnaPani_art Prosta sprawa: jeżeli Twój link nie prowadzi do zewnętrznego serwisu, który pozwoli na zakupy poza Allegro, nie będzie problemu.

To samo dotyczy:

- zewnętrznych generatorów obrazów (lub grafik "na coś") do wydruku/nadruku: klient sam tworzy kompozycje i wysyła sprzedającemu link z jego generatora z własną konfiguracją, która uzupełni zamówienie

- zewnętrznych galerii i katalogów produktów

- zewnętrznych prezentacji 3D produktów

Twoim zadaniem jest tylko dopilnowanie, aby wszystko było zgodne z opisem i nie było możliwości zakupu poza serwisem.

oznacz moderatorów