anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie można zarządzać swoją sprzedażą?

wheeler2
#8 Zapaleniec#

W aplikacji Moje Allegro jest tylko zakładka z Allegro Lokalnie. Druga aplikacja Allegro sprzedaż zmieniał się w Allegro lokalnie. To gdzie teraz mogę zarządzać swoimi ofertami??? Pomijają oczywiście www.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wheeler2od 6 września aplikacja Allegro Sprzedaż przestała być wspierana i po aktualizacji zmieniła się w aplikację Allegro Lokalnie. Zmiana została wprowadzona, ponieważ zdecydowana większość użytkowników aplikacji Allegro Sprzedaż to prywatni sprzedający, którzy nie prowadzą własnej działalności. Zdecydowaliśmy się więc wykorzystać zasięg aplikacji i dostosować ją w pełni do potrzeb użytkowników prywatnych.  

Wszystkie funkcjonalności aplikacji Allegro Sprzedaż są dostępne w widoku desktopowym i mobile web Allegro. Oznacza to, że nadal można na bieżąco monitorować zamówienia na dowolnym urządzeniu, także na telefonie. Po prostu wystarczy wejść na stronę www.allegro.pl i zalogować się na swoje konto.  🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DekoracjePremium
#8 Zapaleniec#

Teraz ta aplikacje jest całkowicie bezużyteczna dla sprzedawcy ,już ją odinstalowałem żeby nie zaśmiecać smartfona . Brawo Wy 

oznacz moderatorów

wheeler2
#8 Zapaleniec#

Kolejna zmiana na gorsze. Teraz Allegro jest chyba jedyną platformą e-commerce na świecie, która nie posiada aplikacji na telefon, wspierającej sprzedawców, którzy prowadzą firmę. Dno i wodorosty!

oznacz moderatorów