anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie można zgłosić użytkownika?

autoparts21_katy
#7 Wielbiciel#

Mamy pewien problem z kupującym.

Kupujący kupił u mnie listwe, oczywiście zapłacił wysłałem mu itp. ale okazało się że listwa posiada uszkodzenie którego nie zauważyłem no i sie zaczęło.

 

Od razu wiadomość "Zamawiaj suko kuriera sporwortem" kiedy to nie leży w moim obowiązku, potem wyzywanie mnie że zrobi mi z **piiip** garaż i że on nie będzie zamawiał kuriera, że ja mam to zrobić itp.  potem jeszcze wyzwiska via sms oraz Whatsapp. Założył mi spór w którym prosiłem go kilkukrotnie o odstąpienie od umowy którego nawet nie zrobił, dodatkowo po kilku wiadomościach w których prosiłem w kółko o odstąpienie od umowy oraz czy otwierał paczke przy kurierze i czy ma ewentualnie raport no to wystawił komentarz:

"towary zostały uszkodzone, gdy zostały zdemontowane z samochodu i sprzedają się w ten sposób, a wina spada na kuriera dostawy. obraża, odmawia przyjęcia towarów z powrotem"

Który jest kłamstwem bo mam zapisy rozmów z telefonu jak i z wiadomości Allegro.

Jak teraz zgłosić takiego użytkownika? Co może być na niego nałożone? Są w ogóle jakieś instrumenty czy po prostu ktoś może kłamać, wyzywać i dać negatywa który nie ma kompletnie pokrycia z prawdą i nic mu nie grozi?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Komentarz i samego kupującego możesz zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5...

Komentarz powinien być zgodny z rzeczywistym przebiegiem transakcji, ale Allegro nie będzie w stanie tego zweryfikować i oceny nie usuną, a kupujący może dostanie jakieś upomnienie. Możesz też go pozwać za znieważenie, ale do sądu raczej nie pójdziesz. Na pewno nie możesz wymagać od niego odstąpienia od umowy. To jest reklamacja i on reklamację złożył.

oznacz moderatorów