anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie odnajdę oferty, do których dawno nie zaglądałem?

GSMCzestochowa
#7 Wielbiciel#

Witam

 

Od jakiegoś czasu ne wystawiałem rzeczy na allegro. Byłu aukcje , które były utrzymywane cały cza do sprzedaży. Dzisiaj chciałem pozmieniać ceny na innych aukcjach i okazało sie ,że nie ma żadnej aukcji . Co sie z nimi stało i jak je przywrócić na nowo??

Z poważaniem

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GSMCzestochowa Jeżeli zostały zakończone, ponieważ wystawiłeś je na określony czas powinieneś mieć możliwość wznowienia ich w zakładce Moje oferty. Wówczas przy odpowiedniej ofercie kliknij proszę [akcje] a następnie [wznów]. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

GSMCzestochowa
#7 Wielbiciel#

Problem w tym,że tam ich też nie ma. Można je tylko podejrzeć w allegro archiwum ,

Nie wiem czemu tak się stało bo zawsze aukcje co miesiąc się same wznawiały???

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@GSMCzestochowa Jeśli nie wystawiałeś przez więcej niż 3 miesiące to mogły ci zniknąć ,będziesz musiał robić zdjęcia i opisy od nowa ,też tak teraz mam z wieloma aukcjami których nie wznawiałem od grudnia ubiegłego roku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GSMCzestochowa po 60 dniach id zakończenia oferty dane są automatycznie archiwizowane i nie ma możliwości ich przywrócenia. Możemy przesłać Ci podstawowe dane archiwalnej oferty: (numer, cenę, datę zakończenia, login kontrahenta) aby ułatwić Ci ponowne wystawienie. Jeżeli chcesz otrzymać takie informację, proszę napisz do nas tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów