anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie się podział dział "centrum zniżek"?

MM-TECH
#9 Pomysłodawca#

Czy ja nie ogarniam czy zniknęło i nie mogę znaleźć?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MM-TECH  ja mam w Usługi dla sprzedających

https://allegro.pl/myaccount/bundles/Index.php

oznacz moderatorów

MM-TECH
#9 Pomysłodawca#

Jeśli wchodzę w link bezpośredni działa jednak w zakładce "usługi dla sprzedających" jest tylko "kalkulator opłat"

Bez nazwy-1.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MM-TECH Kliknij sobie Finanse - ja tam mam Centrum zniżek 🙂

oznacz moderatorów

MM-TECH
#9 Pomysłodawca#

Bez nazwy-2.jpg

 

Zawsze było w "usługi dla sprzedających". Na dwóch komputerach zniknęło w tym miejscu, muszę wchodzić z "linka" (?)

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MM-TECH Sprzedaż -> Finanse - nie masz ?

oznacz moderatorów

MM-TECH
#9 Pomysłodawca#

Teraz zauważyłem, że jedyne miejsce gdzie mogę to odnaleźć to rozwijany pasek przy loginie. Temat rozwiązany (po co było to zmieniać?)

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MM-TECH  może allegro postanowiło po cichu wyłączyć 😆

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak coś jest w lekkim ukryciu to ogranicza ilość korzystających a przy takich zniżkach czy promocjach to czym mniej zainteresowanych to lepiej dla organizatora.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mwmonety  ja akurat nie korzystam . Juz sie nauczyłem.

Z reguły to darmowe wyróżnienia lecz......  - sprzedaż oferty wyróznionej = prowizja+ 50%

Jesli zapomnisz wyłaczyć co sie zdarza dość czesto to - placisz z góry za 10 dni a do tego + 50% prowizji bo oferty nadal wyróżnione

To ja podziekowałem za takie "zniżki" i nie korzystam

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@_Likos_ Mnie to się nawet dobrze opłacało wystawiać z darmowymi wyróżnieniami .Sprzedawałem dotychczas tylko w licytacjach i wtedy jestem zawsze widoczny z przodu kategorii a to daje szansę na osiągnięcie wyższej ceny końcowej. U mnie w kategorii antyki i sztuka będąc w strefie kolekcjonera i wystawiając z takim darmowym wyróżnieniem od 1 zł wraz z prowizją wychodzi znacznie mniej niż te 11% regulaminowe przy zwykłym wystawianiu. Ogólnie w takiej strefie to i bez wyróżnienia przy licytacji od 1 zł jest to opłacalne ze względu na dużo niższe prowizje ,niestety nie we wszystkich kategoriach takie strefy są.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MM-TECH "Teraz zauważyłem, że jedyne miejsce gdzie mogę to odnaleźć to rozwijany pasek przy loginie" - tam to akurat nie mam tego od kilku miesięcy (i nie tylko ja, z tego co mi wiadomo)😂
Ale z zakładki "usługi dla sprzedających" faktycznie centrum zniżek wyparowało (i coś jeszcze, bo w środku były trzy zakładki z tego, co pamiętam).
To pewnie pokłosie grzebania przy layoucie i jego zmiany na nowy przez osoby, które nie za bardzo wiedzą co robią.

@_HolaOla_ @mr_oma @la_nika Tłumaczcie się😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów