anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie w Salec Center pojawiają się powiadomienia o wiadomościach bądź np otwarcie dyskusji klienta

wdowki
#10 Popularyzator#

Zrzut ekranu 2024-09-19 163956.jpgWitam. Od dziś zostałem zmuszony na przejście na "ten" system. Skąd mam wiedzieć, że ktoś do mnie pisze bądź ma problem z zakupem??

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@wdowki nie ma na razie takiej funkcjonalnoci  ,ale obiecują / już 1,5 miesiąca / . Wiadomoci o dyskusjach oraz pytaniach przychodzą na skrzynkę e-mail , uporządkowanie jej to chyba doraźnie najlepsze wyjscie .

oznacz moderatorów

wdowki
#10 Popularyzator#

OMG. to jakaś masakra. Zmuszanie ludzi do jakieś TANDETY @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

wdowki
#10 Popularyzator#

W jaki sposób mam się dowiedzieć, że klient do mnie coś napisał, zgłosił problem. 

Przez brak powiadomień zwiększa mi się znacznie czas odpowiedzi na pytanie klienta. 

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mail!

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @wdowki. Na ten moment nie pokazujemy powiadomień o nowych Dyskusjach i wiadomościach w Sales Center - pracujemy nad tym.
Informację o Dyskusji/wiadomości otrzymujesz każdorazowo w korespondencji mailowej.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

wdowki
#10 Popularyzator#

Tia. Czyli mam teraz ściągać po setki maili i przeglądać czy ktoś przypadkiem czegoś nie chce. 

Po jaką ..... wprowadzacie coś co nie działa. Rozumiem, kto chce to niech się ładuje w to "coś" ale przymuszać do niedziałającej aplikacji!!!! To możliwe tylko w ALLEGRO. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

w prawym, górnym rogu.

Zrzut ekranu 2024-09-20 175040.png

oznacz moderatorów