anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zgłosić allegro za doliczenie mi do rachunku za Program ochrony kupujących

Sweet_Daga
#7 Wielbiciel#

Witam 

mimo odrzuconej reklamacji jako niezasadna oraz udzielenia odpowiedzi w pok, allegro przyznalo kupujacemu zwrot pieniedzy i doliczylo mi wszystkie koszty do rachunku. Gdzie mozna ich zglosic ? Czy uokik cos moze z tym zrobic ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Po mojemu popełniłeś gdzieś błąd ..... odpowiedź terminowa ?..... uzasadnienie wyczerpujące ? do dyskusji włączył się pracownik allegro ? , jeśli tak to czy zastosowałeś się do jego wskazówek ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sweet_Daga tak zgłoś to do UOKiK o ile wszystko zrobiłeś zgodnie z prawem, a z doświadczenia wiem że 99 % nie wszystko piszą na forum 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

A dla kogo ten Protect, dla tej od pierwszej randki? ha ha 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sweet_Daga wyjaśniam to z odpowiednim działem, poproszę Cię o cierpliwość, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sweet_Daga przykro mi, ale otrzymałam odpowiedź, że decyzja o doliczeniu rekompensaty za Allegro Protect do Twojego rachunku się nie zmieni. Kupujący wypełniając formularz zgłosił odstąpienie od umowy (miał taką możliwość, ponieważ wyłączenie w ofercie dotyczyło tylko artykułów higienicznych). Z uwagi na brak zwrotu pieniędzy po odstąpieniu, wniosek został zaakceptowany z doliczeniem do rachunku.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Sweet_Daga daj link do oferty tego artykulu higienicznego co niby miał wyłączone zwroty

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sweet_Daga a ... ma trochę zabawek , ,które rzeczywiście kwalofikują się do wyłączenia z możliwości zwrotu czyli autor wątku zgodnie z tym co pisze @la_nika źle zdefiniował zakładkę ,,zwroty ,, a poza tym produkty https://allegro.pl/uzytkownik/Sweet_Daga/zdrowie są wystawione w niewłaściej kategorii 

oznacz moderatorów