anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę nadania DPD Wysyłam z allegro ?

tablicedlaCiebie
#8 Zapaleniec#

Cześć ,

witam na forum ,jestem tu pierwszy raz,

Moja uwaga do nowego systemu nadawania przesyłek DPD poprzez allegro to jakaś porażka...

Pierwsze z brzegu zastrzeżenie to np. w okienku zawartość przesyłki umieszcza się tylko 35 znaków !!!

Drugie , do tej pory drukowałem etykiety wysyłkowe na drukarce termicznej na A6 , teraz ( mimo zmiany w ustawieniach ) tylko na A4 i to w formie podzielonej kartki na cztery. Po co wprowadzacie zmiany, które są utrudnieniem ???

I pytanie z tematu , chcę ponownie wydrukować etykietę jeszcze w starej wersji po zamknięciu okna nadania i nie mogę tego znaleźć ,

z góry dzięki za odpowiedź,

Grzesiek.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tablicedlaCiebie dziekuję za Twoje uwagi, przekazuję je do zespołu Wysyłam z Allegro.
Jeżeli chodzi o rozmiar etykiety upewnij się proszę, że zmieniłeś ustawienia w nowej wersji i nadajesz w nowej lub analogicznie masz ustawione A6 w starej wersji i nadajesz w starej. 
Limit znaków w tym polu to 50 i wynika z tego, że tyle znaków może pojawić się na etykiecie.
Wygenerowane etykiety powinieneś widzieć tutaj.  Daj proszę znać czy tak jest? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

tablicedlaCiebie
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za reakcję,

proszę mi napisać w jaki sposób mam się dostać do wygenerowanych etykiet z poziomu panelu Allegro . To gdzie te etykiety się znajdują to ja wiem , ale nie mogę się w prosty sposób do nich dostać ... Tak jak w prosty sposób dostaję się do np. Moich Ofert czy Zamówień od Kupujących,

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tablicedlaCiebie W tym celu przejdź do zakładki "Zamówienia", wybierz przesyłkę z wygenerowaną etykietą, która Cię interesuje i kliknij przycisk "szczegóły" - tutaj możesz ponownie wygenerować etykietę. 

Format etykiet ustawisz w zakładce "Wydruk Etykiet – Wysyłam z Allegro":

ko_alka_0-1642011146592.png

W tym artykule znajdziesz więcej wskazówek dotyczących nowego wyglądu strony Wysyłam z Allegro: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/zmienilismy-wyglad-naszego-narzedzia-nadawczego-wysylam-z-alleg... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tablicedlaCiebie
#8 Zapaleniec#

Niestety, nawet po zmianie w ustawieniach wydruku na A6 nadal drukuje A4 podzielone na cztery.

Proszę , nie zmieniajcie systemy wysyłek!!! To bardzo utrudni nadawanie paczek !!! Po co zmieniać coś co działa dobrze ?...

oznacz moderatorów

Gastro_Tom
#7 Wielbiciel#

 Nowe wysyłam z allegro to największy niewypał jaki widziałem. Po co wprowadzacie coś co jest wielkim utrudnieniem. Gdzie podziały się nicki klientów na etykietach? Problemy jak wyżej opisane przez autora postu tak samo popieram. Dno totalne. Teraz jest 19:00 a ja stoję z pakowaniem 70 paczek bo nie wiadomo jak to obsłużyć żeby nie było pomyłek

oznacz moderatorów

foliedladomu
#9 Pomysłodawca#

brak nicków na etykietach to dopiero początek:

- nie można zadeklarować wartości przesyłki i zleca na 0zł (albo nie mogę znaleźć - na czacie Pani musiała przekazać do odpowiedniego działu - podejrzewam, że mądre głowy zapomniały)

- przy dodawaniu kolejnej przesyłki dane nie są powielane jak było to w poprzedniej wersji

- przy wyborze pola (waga/długość/szerokość/wysokość) w poprzedniej wersji mobilnej wartość była automatycznie zaznaczana i można było ją zmienić - teraz tego nie ma i trzeba wszystko kasować

- w przesyłce DPD rozmiar powyżej 150cm oznaczany jest jako za duży

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@foliedladomu Dziękuję, przekażę Twoją wiadomość do odpowiedniego działu. Możesz jeszcze nadawać swoje paczki przez stary link: wysylam.allegro.pl

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów