anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godziny pracy inpostu w sylwestra

AlePiesio
#13 Ambasador#

Witam. Do której godziny dziś kurierzy inpostu odbierali paczki z paczkomatów? Wrzuciłem paczki o godzinie 12:40 i nikt ich nie odebrał. 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

_Likos_
#20 Guru#

@AlePiesio  Zdaje sie że dziś inpost troche wariacko jezdził.

Dostawy do paczkomatów niby miały byc.

U mnie przyjeżdza kurier po paczki i juz wczoraj powiedział ze frachty i tak nie jeżdzą wiec dzis nie robią odbiorów by nie generować kosztów. Towar i tak by leżal u nich na magazynie i wyjechałby razem z tym nadanym w poniedzialek 03 stycznia.

Wiec niby odbiory mialy byc do 16 ale stwierdzili że wszystko zabiorą w poniedziałek za jednym podjazdem. 

Nie wiem jak to z wyciąganiem z paczkomatow ale obstawiam że podobnie- zostawiali paczki a odbiory poleżą do poniedziałku.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

7fe48fbf4ad484ee508807627efa.png

 wg tej tabelki podanej na allegro, inpost w dniu 31.12 miał odbierać przesyłki i doręczać do godziny 16

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@AlePiesio własnie to Ci napisałem 🙂

W okresie noworocznym:

  • 31 grudnia (piątek) – zlecanie podjazdów kurierskich będzie możliwe do godz. 12:00. Odbiór przesyłek oraz dostawa do Paczkomatów będą realizowane do godz. 16:00.
  • 01/02 stycznia 2022 (sobota, niedziela) – w związku z dniami wolnymi doręczenia przesyłek nie będą realizowane.

Przesyłki podjęte w dn. 31.12.2021 r. (piątek) wyjadą w dn. 03.01.2022 r. (poniedziałek) a zostaną doręczone w dn. 04.01.2022 r. (wtorek).

Lecz bez sensu było dzis odbierać skoro i dzisiejsze i poniedziałkowe i tak pojada razem. Zrobią odbiór w poniedziałek i wiekszośc dojedzie na wtorek

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

A co ze statystykami w takim razie? Kilkanaście paczek które wysłałem będą widnieć jako nie wysłane przeze mnie w terminie?  

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@AlePiesio  nic nie poradzisz. 

Program szybkich wysyłek i tak sie konczy wiec nic nie stracisz.

Przesyłki we wtorek będą doręczone i tak podawały dziś komunikaty w moich aukcjach( choć normalnie byłby to komunikat do doręczeniu w poniedziałek).

Wiec po prostu trzeba przełknąć statystyki i tyle.

oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

Ja wrzuciłem o 11.50 i też nikt nie odebrał. dziś chyba mają wolne.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio, odbiór przesyłek przez kurierów oraz dostawę do paczkomatów realizowano dziś do 16 (w zależności od strefy).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

No tak. Wyżej w tabelce widać dlatego się zastanawiam dlaczego moje przesyłki nie zostały odebrane z paczkomatu skoro wrzuciłem je o godzinie 12:40. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio@maximpreza mogę Was prosić o wskazanie tych paczkomatów? Przekażę to @InPost. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Paczkomat ZAW02M. Czy mogę prosić o informację czy te przesyłki będą widnieć jako nie wysłane w terminie w mojej jakości sprzedaży? Skoro deklarowałem wczoraj na moich aukcjach że towar wysłe w ciągu 24h , tak więc dziś wysłalem ale nikt ich nie odebrał a liczy się odbiór przesyłek przez kuriera a nie nadanie ich przez mnie w paczkomacie.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@AlePiesio Zgodnie z pojawiającymi się już odpowiedziami - w dniu dzisiejszym (31.12) zlecanie podjazdów kurierskich było możliwe do godziny 12:00. Odbiór przesyłek oraz ich dostawa do Paczkomatów przez kurierów były realizowane do godziny 16:00.
Jeśli przesyłki zostały nadane przed godziną graniczną a nie zostały odebrane w deklarowanym czasie, prosimy o bezpośredni kontakt na: pomoc@inpost.pl podając w zgłoszeniu numery paczek.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Odbiór przesyłek oraz ich dostawa do Paczkomatów przez kurierów były realizowane do godziny 16:00. 

Patrząc na to, moje przesyłki nie zostały zabrane w zadeklarowanym czasie. A co mi to da że napisze maila z reklamacją? 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AlePiesio 

Była tu informacja że 31 grudnia traktowany jest przez Allegro jako święto więc już nie płacz tak nad statystykami 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Statystyki są najważniejsze haha 🤣

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

@InPost Odbiór przesyłek oraz ich dostawa do Paczkomatów przez kurierów były realizowane do godziny 16:00

Tylko bez kłamstw proszę. Jak można tutaj poczytać- Nie były!

Lepiej brzmi- Powinny być realizowane....

oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

GLI04M

oznacz moderatorów

ZapfCreation
#11 Animator#

LUB14M przesyłki dzisiaj nie zostały odebrane pomimo umieszczenia ich w paczkomacie przed 15.00

oznacz moderatorów