anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Groźby od kupującego

zabawki-emi
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

przychodzę z nietypową sprawą, klient kupił u nas kosiarkę rok temu, dwa dni temu mailowo zgłosił reklamację na nią na stary adres mailowy w związku z czym nie otrzymał natychmiastowej odpowiedzi. Dziś otrzymaliśmy maila o takiej treści

"

Miłego handlowania. Mam nadzieję ,że tylko handel **piiip**em wam pozostanie. Emalio i ukaszu. Z mojej strony to nie koniec.
P.S. Ciekawy jestem czy ten pajac na rampie to ukasz, a w tle rudera jego czy emali? pod 23 też nie lepsza stodoła. 
do zobaczenia wkrótce. 
Rzeźnik z Wołomina "
 
Brzmi to jak groźba.
 
Co możemy z tym zrobić? Czy Allegro może podjąć jakieś działania w tej sprawie?
oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

az1rael
#21 Demiurg#

Zglos na policje delikwenta 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zabawki-emi Allegro ?.... nie ma mocy prawnej , od tego są organy ścigania , czujesz się zagrożony to goń na policję .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Gościu ostro pogrywa więc powinieneś go zgłosić do organów ścigania ,tam powinni go nieco utemperować . 

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Powinnaś zgłosić, bo Emi zabawki to kobieta chyba.

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Super! niech mnie utenperują. Emi zabawki przy okazji też.

pozdrawiam Gościu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zabawki-emi prześlij nam zrzuty ekranu na adres spolecznosc@allegro.pl wraz z opisem sytuacji i numerem zamówienia, którego sprawa dotyczy. Skieruję zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Mogę dorzucić całą historię korespondencji jakby państwo byli zainteresowani co do mojej strony jako kupującego i chcącego zareklamować towar w Emi zabawki.

pozdrawiam Marcin K.

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Nie dwa dni tylko trzy. Witam wszystkich serdecznie. Tak to ja delikwent ten zły co kupił kosiarkę która mu się zepsuła nie otrzymał paragonu po zakupie i nie wiedział gdzie zgłosić reklamację ponieważ nikt w emi zabawki nie odpowiada na wiadomości i telefon też jest głuchy. Skąd miałem wiedzieć ,że Pani Emilia podaje nawet teraz do każdego sprzedawanego towaru rzadko używany adres e-mail i nigdy nie odbierany numer telefonu. Użyłem takiej wiadomości tylko i wyłącznie , aby sprawdzić czy ktoś w tej firmie jest i ją prowadzi. Mój email zadziałał i stał się cud teraz wiadomości jest na bogato. A ja tylko chciałem zgłosić reklamację i nie wiedziałem, że to stary e-mail, a telefon jest głuchy bo ma być głuchy i jak pani twierdzi nie musi go w ogóle mieć. mam prośbę proszę go nie podawać i nie wprowadzać klientów w błąd. Absolutnie w mojej wiadomości niema gróźb ani jakiegoś straszenia. Wspaniale ,że wreszcie mogę po prostu wysłać kosiarkę na wskazany adres zresztą o który cały czas wcześniej pytałem w wiadomościach bez odpowiedzi. Tak pograłem ostro, ale uznałem, że jak to nie zadziała to znaczy ,że moja kosiarka w tym roku trawy nie skosi. Za tego e-maila przeprosiłem panią Emilie jak już udało mi się uzyskać kontakt. Niestety zgłoszenie reklamacji w emi zabawki nie jest takie proste jak każdy klient by sobie tego życzył. Jeżeli reklamacje wysyłam pocztą polską to mam odpowiedź po trzech lub czterech dniach. A tu e-mail jest przesyłany kilka sekund lub natychmiast. Tyle w temacie. Brzmi jak groźba bo podpisałem Rzeźnik z Wołomina. A mało tam rzeźników?

pozdrawiam 

Marcin K.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A innego sposobu kontaktu nie znałeś>nie znasz, wystarczyło u zapytać a byśmy Ci pomogli a teraz to pozostał smród i nie wiemy czy to nie jest przypadkiem strach.😒

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Korzystałem z informacji z zakupu później z emaili z innych aukcji Emi zabawki, aż znalazłem gdzieś w czeluściach internetu inny email na który wreszcie odpowiedziała. Strachu niema 🙂

pozdrawiam 

M.K.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale smród pozostanie, można było reklamować w bardziej przyjazny sposób>nie uważasz?

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Masz rację. Ale reklamować gdzie jak nie wiesz gdzie wysłać. Dlatego o to pytałem w wiadomościach wysłanych we Wtorek, Środę, Czwartek bez odpowiedzi , bo Pani Emilia rzadko zagląda na tego emaila którego podaje wszystkim kupującym do dziś.  Czas naglił, bo trawa rośnie. Koniec gwarancji 28 Maj/2023

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale teraz trafiłeś na forum a wcześniej się nie dało?

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Nigdy na to forum nie wchodziłem. Wpisałem na google groźby karalne, czy może faktycznie coś nasmarowałem i wyskoczyło mi to forum. Zobaczyłem pytanie dotyczące mojej reklamacji i się włączyłem do dyskusji. Tyle.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Na pewno teraz będę wiedział jaka jest właściwa droga do problemów ze sprzedającymi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A szkoda było by łatwiej i ...przyjemniej.😁

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Masz rację. Jakby co to nie kupuj tam kosiarki Kraft Dele 5401.

pozdrawiam

M.K.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewniam że nie kupię.

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

Nie kupisz , bo już jej niema w ofercie.

oznacz moderatorów

markun1975
#8 Zapaleniec#

O allegro gadane dowiedziałem sie dzisiaj. Kurcze jak bym wiedział na pewno bym tu zaczął.

oznacz moderatorów