anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grupowa zmiana cen przedmiotów - nie działa :(

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Witam, cześć

 

Wczoraj wieczorem korzystając z dostępnego narzędzia Allegro, który umożliwia zmianę ceny w wielu aukcjach naraz, dokonałem zmian jednak zmiany nie są widoczne.

W zakładce Mój Asortyment zaznaczyłem wszystkie interesujące mnie aukcje do zmiany ceny, następnie na zielonym pasku Edytuj > Cena, wpisałem dla wszystkich zaznaczonych aukcji jedną cenę ( zmiana z 40zł na 45zł).

Po zaakceptowaniu w karcie Mój Asortyment wyświetlił się komunikat że zmieniono cenę dla x aukcji.

OK po 10min minutach odświeżam Mój Asortyment i brak zmian, pojedynczo wchodzę na aukcje również brak zmian, myślę sobie potrzebuje czasu na przetrawienie, dziś sprawdzam rano i BRAK ZMIAN

Średnio chce mi się X aukcji przeklikiwać ręcznie

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci podaj proszę numer przykładowej oferty, w której cena została zmieniona, a nie widać tego w Twoim asortymencie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@la_nika  przykładowy numer oferty 12880807773

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AR_Auto_Czesci, dziękuję. 🙂 Również nie widzimy zmian w ofercie. Czy możesz ponownie spróbować dokonać takiej zmiany? Tym razem poproszę o udokumentowanie wszystkiego nieuciętymi zrzutami ekranu, aby dział techniczny mógł to zweryfikować. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Robiłem dzisiaj grupową zmianę i poszło bez problemu .

oznacz moderatorów