anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej, jak wprowadzić nowe produkty w katalogu? Mam z tym straszny problem ciągle.

MAMY ROZWIĄZANIE!
casee
#8 Zapaleniec#

Chodzi o to, że sprzedaję etui do telefonów z naszymi nadrukami, wszystkie mają nasz EAN i inne dane, tworzę swoje opcje w katalogu, ale nie mogę do wszystkich modeli ich stworzyć lub podpiąć dany model. 

Czy jest opcja dodawania kolejnych produktów w katalogu? Nie widzę tego dostępnego tak po prostu w aukcji. 

Błagam, bo często klienci zamawiają niepoprawne modele, a chcę mieć porządek w aukcjach. 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
_GDshop_
#7 Wielbiciel#

Wysłałem zgłoszenie wcześniej wysyłałem przez błąd w produktyzacji i niestety tą drogą to strata czasu.

oznacz moderatorów
_GDshop_
#7 Wielbiciel#

Po tygodniu wymiany korespondencji z allegro problem nadal nierozwiązany. Przez tydzień obsługa twierdzi że wina baselinkera bazy gs1 zasadniczo zawsze coś a nie allegro. Siedzę odpisuje i cały czas wysyłam dowody że problem leży po stronie serwisu, a ofert przez tydzień nie mogę wystawić. Prawdę mówiąc mam wrażenie że pracownicy skupili się na tym że to nie wina serwisu a nie na pomocy użytkownikowi. Jeśli sprawa dojdzie do końca postaram się napisać jak się zakończyła i gdzie jest problem.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@casee w imieniu Oli, wracam z potwierdzeniem, że marka została dodana i możesz ją wybrać podczas wystawiania oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

markę już zauważyłam, super jest to, że w starych ofertach wskoczyła automatycznie. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM SERDECZNIE ZA POMOC!!!! 🙂

oznacz moderatorów