anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

huuurrraaa!!!!

mdrogeria
#21 Demiurg#

obraz_2022-06-14_144434061.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Taa widziałam i jeszcze się nie zdecydowałam czy mam usiąść i płakać czy zanieść się histerycznym śmiechem, a następnie wysłać allegro rachunek za psychologa xD. Teraz to nawet człowiek 5 aukcji na głównym nie wystawi, żeby zarobić parę komentarzy dla tych co z lokalnego w staty lukają. A bałaganik zamiast się zmniejszać będzie się zwiększał....

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Do większości zmian na Allegro jakoś jestem w stanie się dostosować ale to będzie jedna z najgorszych. Tylko przez ostatni tydzień jak wystawiam nowe oferty 90% z nich miała błędy w katalogu Allegro więc od razu klikałem żeby nie łączyć a teraz trzeba będzie wszystko zgłaszać i poprawiać.

I jak teraz wytłumaczyć szefowi, że wystawianie nowych ofert będzie schodzić dwa razy dłużej.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Dwa razy???? Dziś z jedną aukcją walczyłam przez ponad godzinę. Cały czas system zwracał komunikat o nie istniejącym błędzie. W końcu udało mi się oszukać system. Po ponad godzinie.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria 

Temu ćwierćinteligentowi, który w książkach postanowił zażądać stu procent połączeń z katalogiem w kategoriach "Zestawy mieszane, kolekcje", to się chyba specjalna nagroda należy. Coś pomiędzy Złotą Maliną a Nagrodą Darwina.

PS. Z tym Darwinem to nie jest groźba, żeby nie było🤣

oznacz moderatorów