anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile aukcji robić tego samego produktu ? Im mniej tym lepiej ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
handelbehsol
#7 Wielbiciel#

Mam ciekawy produkt i chcę wystawić aukcję w wielu kategoriach (4-5 kategorii), pytanie czy w każdej z tych kategorii robić znowu po kilka aukcji załóżmy z inną miniaturą i innym tytułem aukcji, czy lepiej w danej kategorii robić po prostu 1 aukcje ?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@handelbehsol myślę, że inni sprzedający chętnie podzielą się swoją opinią, natomiast ja uważam, że nie ma sensu tworzenia kilku takich samych ofert. Lepiej w jednej kategorii mieć jedną mocną, popularną ofertę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
handelbehsol
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Pani za odpowiedź, a co by mi Pani poradziła zrobić jeśli ten przedmiot ma 5 kolorów i automatycznie tworząc ofertę wielowariantową mam w jednej kategorii 5 aukcji, z czego tylko 1 ma interesującą liczbę wyświetleń ? Czy lepiej wszystkie kolory wrzucić do tej 1 mocnej aukcji, czy lepiej zostawić 5 aukcji ? Dodam, że mam 3 kategorie i w każdej kategorii ofertę wielowariantową, co daje nam 15 aukcji tego samego przedmiotu. Z tych 15 aukcji tylko 2-3 mają interesującą liczbę sprzedaży. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@handelbehsol jeśli korzystasz z wielowariantowości to jet to najlepsze rozwiązanie. Różne warianty, różne kolory tworzą kolejne oferty, ale dla kupującego jest to wygodne, bo w dowolnej ofercie widzi różne warianty (kolory) tego produktu i może bez problemu się między nimi przełączać.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
handelbehsol
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Czyli mając 4 kategorie i w każdej kategorii ofertę wielowariantową (łącznie 4x5 = 20 aukcji) będzie to poprawny schemat ? Mam dość mocno pozycjonowaną 1 aukcje w 1 kategorii. Czy pozostałe 19 aukcji wpływa negatywnie na te 1 aukcje i jej pozycje na allegro ?  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@handelbehsol W ofertach wielowariantowych popularność jest sumowana. Sumowanie popularności odbywa się dla wszystkich ofert wchodzących w skład danego połączenia, w ramach ofert tego samego koloru/wzoru. Te pozostałe oferty w innych kategoriach nie będą wpływały negatywnie na pozycję na Allegro. Więcej o trafności na Allegro możesz poczytać tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów