anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa aktywacja konta do wypłat?

101032510
#7 Wielbiciel#

Witam wczoraj wieczorem zrobiłem przelew by aktywować konto allegro do sprzedaży ile to potrwa?Wiem że do 3 dni ale może ktoś sprawdzić jaki jest status tego wszystkiego?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Poczekaj spokojnie, trwa to 3 dni, ale może też trwać znacznie krócej. Ważne, aby dane osobowe konta bankowego były takie same jak dane osobowe konta Allegro.

oznacz moderatorów

101032510
#7 Wielbiciel#

A mogę wiedzieć czy zazwyczaj trwa to te umowne 3 dni czy jest szansa że krócej,założyłem konto wczoraj wieczorem i także przelew był wieczorem jestem ciekaw czy aktywują przed weekendem bo dziś czwartek

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Moim zdaniem już dziś lub jutro będzie aktywowane, ale gwarancji nie daję 🙂

oznacz moderatorów

101032510
#7 Wielbiciel#

Pewnie dziś rano zaksiegują dopiero przelew gdyż robiłem wieczorem,dziękuje za odpowiedzi ,jeszcze pytanie czy zostanę o tym powiadomiony jak już będę mógł wystawiać przedmioty?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@101032510otrzymasz powiadomienie mailowe o zakończonej weryfikacji. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, wypłaty będą aktywne. Jeśli coś nie będzie się zgadzać, poinformujemy Cię o odrzuconej weryfikacji w powiadomieniu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@101032510, Twój wniosek jest obecnie weryfikowany. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów