anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ile z waszego doświadczenia trwa weryfikacja konta po wpłacenie złotówki ?

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

złotówkę wpłaciłem w poniedziałek , dołączyłem  skan dowodu osobistego , do dziś mam zablokowane środki ile to trwa ? Allegro obraca moimi pieniędzmi czy to jest zgodne z prawem ?  Pisze że trwa weryfikacja 

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

i jakie ma znaczenie że przelałem 1 zł a nie 1,01 chodzi tu o kwotę czy o weryfikacje konta ? 

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

i ostanie pytanie ( proszę o odpowiedz również na poprzednie ) rozumiem że mam wstrzymać wysyłkę przedmiotów u mnie zakupionych bo nie otrzymuje za nie pieniędzy ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ksnMTrybulski Jak napisała wcześniej @ko_alka sprawa przelewu weryfikacyjnego jest wyjaśniana i wkrótce otrzymasz informacje na ten temat.

Jeśli natomiast chodzi o realizację zamówień, w momencie gdy wpłaty od klientów są zakończone (trafiają na Twoje saldo Allegro Finanse), możesz nadawać przesyłki. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

Od poniedziałku żadne pieniądze nie trafiły na moje konto a tylko ja wasze saldo więc fizycznie nie mam pieniędzy w związku z czym informuje, że wstrzymuje jakiekolwiek wysyłki. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ksnMTrybulski jest wymagane 1,01 to nie może być 2 , 10 ani 1 ,wstrzymasz wysyłki to Ci zablokują konto , a wtedy karuzela ruszy .

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

nie popełniłem żadnego błędu oto część danych do przelewu i kwota jaką chcieli abym przelał:

adres banku

ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

swift/bic

INGBPLPW

opis

Allegro verification: ksnmtrybulski

 

kwota

1,0
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ksnMTrybulski Wypłaty na Twoim koncie są już aktywne, dziękujemy za cierpliwość. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czy za jednego grosza można kogoś tak dołować ? Nawet komornik by prędzej odpuścił . Jednak tu nawet rzeczy nielogiczne stają się faktem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 to nie chodzi o grosz bo kwota jest zwracana , taki jest wymóg a brak ,01 spowodował to ,że system nie widzi wpłaty i trzeba to zweryfikować ręcznie . Jakiś czas temu weryfikowałem Przelewy 24 / dodatkowe dokumenty / 3-ciego dnia po przesłaniu przelewu wszystko hulało jak należy .

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

jak można ręcznie sprawdzać to tydzień 

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

przelew musi być zgodnie z podanym formularzem 

ja zmieniłem konto to jesczze tego samego dnia zapytałem na maila przelewy aby sprawdzili i miałem odblokowane 

ale 1.01 musiał być zgodnie z ich wytycznymi 

stąd masz jak masz..

zrób jeszcze raz przelew a zobaczysz ze jeszcze dziś będziesz miał środki  odblokowane 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ksnMTrybulski popełniłeś błąd i oczekujesz żeby wszyscy rzucili wszystko i zajęli się Twoim problemem..... trzeba zaczekać na swoją kolej .

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

co ty wypisujesz rzucili wszystko ??  sam zadzwoniłem do przelewy24 i sprawa jest wyjaśniana w trybie ekspresowym a ślamazarność pracowników allegro jest przerażająca

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ksnMTrybulski ekspresowym ... czyli poza normalnym harmonogramem obowiązków zatrudnionych tam pracowników .

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

brak profesjonalizmu pracowników allegro ,  ja rozwiązałem sprawę jednym telefonem do przelewy24 . Da się ? tak tylko trzeba być profesjonalnym w tym co się robi

oznacz moderatorów