anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

informacja od kuriera InPost

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

Jak już niektórzy zauważyli , INPost zamknął POPy , nie można nadać przesyłki w punkcie, jedynie odbiór kuriera lub paczkomaty, oczywiście dziś paczkomat był pełny i tylko dzięki cynkowi od kuriera gdzie mogą być jeszcze miejsca nadałam, chwilkę porozmawialiśmy podobno za tydzień dwa wszystko padnie , nie będzie wysyłek kurierskich do domów czy biur , być może będą do paczkomatów, ruch jest teraz większy niż w grudniu. Podobno umowy z bankami itp już zostały wstrzymane .

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Adekpol
#13 Ambasador#

Nie wiem czy to dobry pomysł rozpowszechniać takie informacje, kurier może powiedzieć dużo to co jemu się wydaje, jednakże od decyzji jest szereg ludzi "na górze" i do czasu ich oficjalnej decyzji nie ma co gdybać.

Pomijam fakt że paczkomat jest ograniczony, jest on bezpieczniejszy niż "face to face" ale co z wysyłkami produktów powyżej gabarytów paczkomatowych, takich towarów są tysiące, gdyby faktycznie uniemożliwili dostarczenie do domów to dodanie do tego aktualnie zamknięte sklepy stacjonarne zrobi się armagedon. Zamiast tego raczej znajdą rozwiązanie jak ogarniczyć kontakt kuriera z Klientem, tak aby wszystko płynnie szło a Kurier był nadal bezpieczny w celu dalszej pracy. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@msniezek @_HolaOla_ 

co wy na to?

kto odpowie finansowo jak wspaniały polecany system wysyłek przez Allegro **piiip**yknie?

oczywiście możecie się na to wypiąć - ale to Allegro odpowiada za wysyłki smart

oznacz moderatorów

lopes1990
#12 Orędownik#

Z tego co mi wiadomo to ani INPOST ani DPD ( korzystam z tych spedytorów ) nie zamierza zaprzestać dostaw. 

Mogą zostać wydłużone terminy dostaw, z powodu przepełnień paczkomatów czy zwiększonej ilości paczek kurierskich , ot co 😉 

 

Jeżeli nasz cudowny rząd nie wykombinuje nić niemądrego, to raczej nie ma się co obawiać. 

 

chociaż po tym jak stwierdził premier, że wyciągnie 212 mld z kapelusza można się już wszystkiego spodziewać 🙂 W sumie przy takim budżecie kilkaset tysięcy mikro przedsiębiorców to dla budżetu pestka 😄 

 

Chyba, że spodziewamy się kolejnej super inflacji, to te 212 mld złotych może będzie warte kilka mln $ haha 😄 

 

Miłej nocy dla wszystkich, dużo zdrowia i więcej pogody ducha w tych trudnych chwilach !

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@REDJeśli firma Inpost oficjalnie poinformuje o zmianach czy zawieszeniu działalności w jakimkolwiek aspekcie, na pewno odniesiemy się do tego faktu. Na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji, a ja nie będę się tutaj komentować plotek, przypuszczeń czy gdybania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@-orbitkownia- Tyle, że według informacji InPostu zamknięte są tylko POPy działające przy oddziałach.

Informacja tutaj https://inpost.pl/aktualnosci-aktualne-informacje-dotyczace-odbierania-i-nadawania-przesylek-inpost-...

oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

@pikinier10 a czy dzień przed zamknięciem popów ktoś cię informował, ja wiem tyle ile powiedział mi kurier , oni już mają zapowiedziane jak na sortowni u choć jednej osoby wykryją lub u jednego z kurierów wszystko padnie

 

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@-orbitkownia-  Kurier wie tylko tyle ile mu powiedzą. A założę się że wszystkiego na pewno mu nie powiedzą.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@-orbitkownia- oczywiście wysyłali maile do firm co się dzieje i jakie sa utrudnienia, że zamykają POPy aby ograniczyć kontakt z klientami, zalecają nadawanie paczkomatów a ostatnio dostałem informację że zmieniają podpis na kod odbioru u kurierów 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

peentech
#9 Pomysłodawca#

Kurier - najlepiej poinformowana osoba w firmie! Nie rozśmieszajcie mnie!

oznacz moderatorów