anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inne oferty tego produktu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
nikl
#14 Krzewiciel#

Jak często jest aktualizowana lista "Inne oferty tego produktu"? Czemu nie wszystkie produkty trafiają na tą listę, jakie są kryteria?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nikl wszystkie oferty powiązane z danym produktem powinny być widoczne na liście po wybraniu filtra "wszystkie". Czy masz konkretny przykład sytuacji o której piszesz?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
nikl
#14 Krzewiciel#

Tak, przykładowo tu: 15287839797 Nie widać oferty produktu za 15,50 zł, choć istnieje.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nikl poproszę jeszcze numer oferty za 15,50 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
nikl
#14 Krzewiciel#

15839586059

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nikl przepraszam, że dopiero dzisiaj wracam z odpowiedzią. Oferta nr 15839586059 jest widoczna jako najtańsza przy innych ofertach powiązanych z tym samym produktem. 

la_nika_0-1718701875401.png

 


@serwis-texas słusznie wskazał, że oferty w których sprzedający nie wystawia faktury nie będą widoczne dla osób z włączonym widokiem biznesowym.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Pengano
#13 Ambasador#

@la_nika Jaka jest odpowiedź? Nadal system nie pokazuje najtańszej oferty. Czemu oszukujecie Kupujących?

oznacz moderatorów
zosia_gry
#8 Zapaleniec#

mam ten sam problem. u mnie to wynika z tego ze jak jestem zalogowana to wyświetla sie tylko czesc ofert w ogole. muszę podgladac allegro z okna incognito niezalogowana. naturalnie brak odpowiedzi od "partnera biznesowego" allegro

panstwa ofertę za 15.50 widze na swoim koncie i w trybie incognito

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@nikl  , @zosia_gry  , @Pengano 

W przypadku oferty nr 15287839797 widnieje parametr Nie wystawiam faktury.

Każdy kto ma włączony widok biznesowy a nie konsumencki nie zobaczy oferty.  Easy...

oznacz moderatorów
nikl
#14 Krzewiciel#

Dzięki. Tak coś czułem, że na tym mogą oszukiwać. Rozumiem w przypadku towarów nowych, ale gdy dwie oferty dotyczą używanej książki? Czy jest jakiś prosty i szybki przełącznik profilu, żeby można było faktycznie odnajdywać właściwe ceny?

Co gorsze Chińczycy często prezentują się jako biznes wystawiający faktury, a te faktury są nic nie warte i nie zdatne do księgowania, bo nie mają wszystkich ustawowo określonych danych. Tych ludzi Allegro akurat wspiera i wyświetla ich oferty.

Szkoda że Allegro tak rzadko posługuje się kolorem i wyszarzeniem w prezentacji danych. Co by szkodziło pokazać wszystkie oferty, tylko rozróżnić graficznie? Albo dać jakiś filtr?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@nikl 

widok konsumenta.jpg

oznacz moderatorów