anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - brak miejsca

Harmansa
#7 Wielbiciel#

Witam, co zrobić w przypadku gdy otrzymałem 10 zamówień, każde z formą dostawy paczkomaty InPost? Paczkomaty w mojej okolicy są często przepełnione, czy naprawdę trzeba jeździć i szukać wolnego miejsca? Nie ma jakieś alternatywy dla takich przypadków? 10 zamówień to jeszcze mało, ale co w przypadku, gdy ktoś w jednym dniu otrzyma 30 takich zamówień? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_Likos_
#21 Demiurg#

@Harmansa  zgłoś sie do inpost, podpisz umowe i bedziesz mial podjazdy kuriera. NIe bedziesz musial w ogóle do paczkoamtów jeździć

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_Likos_ To jest pomysł ale nie wszystkim może pasować. Nie każdy ma czas by o jednej porze przyjmować kuriera ,ja ze względu na inna zajęcia paczkomaty nadaję o różnych porach ,często w nocy lub skoro świt i myślę że wielu innym też dojazd kuriera może nie leżeć.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608  wiesz jak juz jest kontakt to jest łatwiej sie dogadac. Wszystko zalezy od sytuacji. Do mnie inpost podjeżdza już dośc długo wiec doś dobrze sie znamy. Jeśli mnie nie ma tu mamy umówione miejsce gdzie kurier sobie po prostu wchodzi i zabiera to co ma naszykowane a innym razem kiedy mi zalezy na późniejszym podjeżdzie bo nie wyrabiam z paczkami to sie zdzwaniamy i umawiamy gdzieś na trasie kuriera. Wtedy ja mu podrzucam paczki póżniej tuż przed koncem pracy. Wszystko to kwestia organizacji i wzajemnego zaufania. 

Oczywiście kiedy kurier sie czasem zmienia to ma "okres karencji " tak abym był pewien że wszytko bedzie załatwione jak trzeba. U mnie póki co taki system sie sprawdza.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Harmansa Przy 5 przesyłkach jest już darmowy podjazd kuriera Inpost. Nie trzeba podpisywać żadnej umowy.

oznacz moderatorów