anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost - dublowane nr przesylek ?

2020x
#2 Obserwator#

Witam

w przeciągu 2 tygodni 2 razy system inpost przypisał mi ten sam nr do dwóch paczek . Czy ktoś się już z tym spotkał ? próbowałem wyjaśnić telefonicznie sprawę ale twierdzą , że to nie możliwe . Fakt jest taki że jedna przesyłka poszła na drugi adres a druga przepadła .

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@2020x a nie było tak że dwa razy wydrukowałeś tę samą etykietę ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11 Pewnie tak. Tym bardziej, że InPost miał awarię i wygenerowane etykiety 3 dni plątały się w zakładce "opłacone " undecided

_____________
Kama
oznacz moderatorów

2020x
#2 Obserwator#

nie , 2 odbiorcow, 2 różne paczkomaty, jeden nr

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

2020x Tylko wydruk 2 takich samych etykiet mógł być przyczną jak napomina kostas11 . Druga po jakimś nie określonym czasie powinna powrócić z napisem ,, dubel ,, Zdarzyło mi się ,że kurier nie zeskanowal przesylki i wisiala jako ,, przygotowana przez nadawcę ,, Zleciłem poszukiwanie paczki , a do klienta nadalem drugą na tej samej etykiecie .Piersza powrócila po ok. miesiącu .

oznacz moderatorów

2020x
#2 Obserwator#

tak jak pisałem wyżej 2 odbiorców 2 różne punkty odbioru - jeden nr 

oznacz moderatorów

kosmetykipk
#8 Zapaleniec#

A w moim przypadku Inpost twierdzi ze do ich oddzialu dotarly dwie paczki o tym samym numerze. Czy jest fizycznie mozliwe nadanie dwoch paczek o tym samym numerze nadawczym. Moim zdaniem nie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kosmetykipk dane na etykiecie są różne?

oznacz moderatorów

kosmetykipk
#8 Zapaleniec#

Sytuacja wygląda następująco. Wczoraj wysłałem przesyłke, przesyłka dzis ok godz 8 została umieszczona w paczkomacie odbiorczym przez kuriera a o godz 11 został wysłany komunikat ze uplynal czas odbioru przesylki po czym została ona wyjeta przez kuriera i odeslana do odzialu. Dostalem na maila informacje ze powstal dubel paczki i nic wiecej. Inpost nie chce wyjsnic sytuacji w zaden spososob.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dubel nie powinien mieć miejsca. 2giej takiej samej etykiety ani paczkomat ani kurier by nie przyjął. Figurowało by jako już nadana i zwyczajnie by nie wziął. Ale potwierdzisz sprawdzając jak radzą adresy dostawy. Jeśli jest ten sam to jakimś cudem dubel przeszedł, jeśli inny to masz rację i numer etykiety się powtórzył.

oznacz moderatorów

kosmetykipk
#8 Zapaleniec#

Tak tez napisalem do Inpostu ze nie da sie fizycznie nadac dwoch paczek o tym samym numerze na co juz nie dostalem odpowiedzi. Podejrzewam ze popelnili jakis blad i chcac wyjsc z sytuacji wymyslili sobie ze paczka zostala zdublowana. Podejscie Inpostu do temtu bardzo niepowazne.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kosmetykipk @kosmetykipk owszem miałem taką sytuację , ale sam ją wytworzyłem , a sprawa wyglądała następująco . Jak zwykle przy odbiorze podaję kurierowi ilość paczek i po skanowaniu wyszła jedna mniej  ,przeliczyliśmy na szybkiego no i brak jednej  ,kicha mówię ... coś popićkałem ...trudno . Na drugi dzień paczka figuruje jako nie nadana spakowałem więc wydrukowałem etykietę i kurier ją zabrał po południu , po paru dniach wraca do mnie pierwsza paczka jako dubel ....4 razy liczone i 3 razy brakowało 1 paczki , ot taki ludzko błąd się przytrafił 

oznacz moderatorów