anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost odrzuca reklamację z racji wysyłki towaru z listy niedozwolonych :)

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

złożyłem reklamację w imieniu klienta który dokonał zakupu na firmę i Inpost podjął decyzję o odrzuceniu reklamacji z racji tego iż uznał że produkt uszkodzony (w tym wypadku piana montażowa w puszce) znajduje się na liście rzeczy niedozwolonych do wysyłki.

Czy ja dobrze rozumiem .Czy to znaczy że allegro umożliwia na swojej platformie zakup chemii budowlanej i pobiera za to prowizję jednocześnie umożliwiając jej wysyłkę mając podpisaną umowę z firmami kurierskimi natomiast w przypadku uszkodzenia przez przewoźnika reklamacji nie reaguje w takim wypadku jak mam to w ogóle rozumieć?  

 
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

komis-bell
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe  TY organizujesz dostawę i to TY ponosisz odpowiedzialność. Klienta w to nie mieszaj - nie ma tu jego winy. 

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

doczekam się odpowiedzi na zadane pytanie która firma kurierska akceptuje transport puszek ciśnieniowych ?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe Oficjalnie raczej żadna. Podzwoń popytaj, poczytaj regulaminy.

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

to myślałem że jesteście ekspertami skoro wypowiadacie się w temacie 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe Jesteśmy takimi samymi użytkownikami allegro jak Ty. Oczekujesz, że będziemy znać na pamięć regulamin każdej firmy przewozowej? 😄

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe jesteś przedsiębiorcą to kombinuj . Z tego co wiem  Poczta podejmuje takie przesyłki , ALE z odpowiednim oznaczeniem no i opłatą ... musisz dopytać .

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

jesteś przedsiębiorcą to kombinuj? to jest odpowiedź, nie dziwię się że się z Polski śmieją na zachodzie wszyscy bo w tym kraju nie da się uczciwie pracować tylko trzeba kombinować bo każdy chce cię oszukać na każdym kroku, po prostu wszystko zostało przerzucone na sprzedającyh nawet że wiele rzeczy jest sprzeczne z literą prawa

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

a od czego jest w ogóle ubezpieczenie paczek bo nie rozumiem? jaką spełnia rolę ?

oznacz moderatorów