anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost prace usprawniające 22-23.10.2023 w godzinach 18:00-09:00

InPost
Ekspert InPost

Drodzy Allegrowicze!

W celu usprawnienia naszych systemów informatycznych przeprowadzimy prace serwisowe w terminie 22-23.10.2023, w godzinach 18:00-09:00 (9 godzin). W tym czasie bez przeszkód będzie można robić zakupy online i odbierać paczki przy pomocy kodu QR lub kodu odbioru. 🙂

W trakcie przerwy nie będzie możliwości tworzenia i wysyłania przesyłek przez Paczkomat® (za wyjątkiem paczek z wcześniej przygotowaną etykietą). Zdalny odbiór paczek za pomocą aplikacji InPost Mobile w tym czasie nie będzie możliwy.

Dla komfortu osób odbierających przedłużymy (o czas trwania prac) terminy odbiorów paczek, ważności etykiet, kodów nadania oraz kodów zwrotu.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

Zespół InPost

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@InPost Czy jako sprzedawca mogę liczyć na jakąś ochronę przed utratą punktów na allegro jak przez tę przerwę nie będę miał szans nadać waszą metodą przesyłek do godziny granicznej w poniedziałek. Moje aukcje kończą się po godzinie 18-tej w niedzielę a opłacone wysyłam wczesnym rankiem ,później nie mam możliwości przed godziną graniczną.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 tu jest błąd bo to ma być do 3 w nocy 🙂

w dniach 22-23.10.2023 (niedziela-poniedziałek), w godzinach 18:00-03:00 (9 godzin), InPost planuje prace serwisowe. Mimo prowadzonych prac cały czas będzie można odbierać paczki z urządzeń Paczkomat® przy użyciu kodu odbioru i kodu QR, natomiast zdalne otwarcie skrytki za pomocą aplikacji InPost Mobile nie będzie możliwe.

Dodatkowo informujemy, że podczas tej przerwy zostaną przedłużone terminy ważności kodu zwrotu oraz kodu odbioru (o 9h) dla paczek umieszczonych w urządzeniach Paczkomat®.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis wpływu prac na nasze usługi - prosimy o dokładne zapoznanie się z nim.

Będzie działać / będzie możliwe:

  • Wybranie urządzenia Paczkomat® jako opcji dostawy spośród listy urządzeń dostępnych na wyświetlanej mapie;
  • Strona inpost.pl będzie działać, ale statusy przesyłek nie będą aktualizowane;
  • Tworzenie paczek za pomocą usługi xFile (Klienci Offline), przy czym dane zaczytają się dopiero po zakończeniu przerwy serwisowej;
  • Generowanie raportów QlikView;
  • Składanie zamówień w sklepie Out Of The Box;
  • Centrum Obsługi Klienta będzie działało w niedzielę, w godzinach 8:00-18:00.

Nie będzie działać / nie będzie możliwe:

  • Tworzenie, nadawanie, opłacanie oraz przekierowywanie przesyłek kurierskich i przesyłek nadawanych przez urządzenia Paczkomat®, a także w Punktach Obsługi Paczek (POP lub PaczkoPunkt), za wyjątkiem paczek z wcześniej przygotowaną etykietą;
  • Generowanie etykiet dla przesyłek – Kurier i przesyłek – Paczkomat®;
  • Korzystanie z usługi InPost Lodówkomat;
  • Generowanie kodów zwrotów dla przesyłek Allegro;
  • Manifestowanie przesyłek Allegro International oraz generowanie etykiet;
  • Statusy przesyłek Allegro International nie będą aktualizowane;
  • Manifestowanie paczek **piiip** do SZOP;
  • Wysyłanie komunikatów SMS/e-mail/Push do Klientów/Odbiorców;
  • Opłacanie paczek za pobraniem poprzez PayByLink oraz Blik;
  • Statusy przesyłek na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej InPost Mobile oraz na platformie WebTrucker nie będą aktualizowane;
  • Formularz reklamacyjny dla Klientów na stronie inpost.pl;
  • Usługa Urząd24.


Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Dziękujemy za wyrozumiałość.

Pozdrawiamy,
Zespół InPost

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kostas11 No to już mi wystarczy aby się z rana ogarnąć mam nadzieję. Oby tylko się ta przerwa nie przedłużyła.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

Ehh to jutro od rana znowu system bedzie przeciążony. Jak wszyscy zaczna nadawać to będzie sie po kilka minut etykieta tworzyła 😞

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Czy szanowny Impost może robić takie przerwy w nocy z soboty na niedzielę, a nie z niedzieli na poniedziałek? Większość sprzedawców szykuje paczki już w niedzielę wieczorem, aby w poniedziałek zdążyć z resztą zamówień, no ale przecież Ipost robi pod górkę sprzedawcy tak samo jak allegro! Zastanówcie się może z tymi swoimi przerwami i róbcie je z soboty na niedzielę w nocy, tym bardziej że standardowo po takich waszych przerwach system na drugi dzień nie działa prawidłowo, a tak mielibyście całą niedzielę nad ewentualną poprawka tego co zepsuliście! 

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

u mnie hasło nie działa a zresetować się nie da 

komunikat od 19

resetowanie hasła nie powiodło się, spróbuj ponownie

oznacz moderatorów

Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Witam Jest przerwa systemowa i właśnie tak to wygląda nic nie resetuj tylko czekaj cierpliwie 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jest piąta rano a tu ciągle u mnie nie działa. System nie widzi przesyłek opłaconych .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 Ty to chyba spać nie możesz ? właśnie wygenerowałem etykiety przez MP i wszystko działa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów