anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost problem

huzarbiz
#10 Popularyzator#

Witam,

Mam pewien problem, dnia 16 kwietnia 2022 włożyłem paczkę o godzinie 12 i z tego co widzę w trackingu inposta, paczka nawet nie została odebrana z niego, czy ktoś posiada taki sam problem? Pisałem do inpostu lecz nikt nie odpisuje. Skąd klient będzie wiedział czy jego paczka już jest do odebrania skoro on pewnie tego też nie widzi o ile jednak kurier wyciągnął paczkę i zawiózł nie zmieniając statusu paczki.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Paczki włożone do paczkomatu 16-tego tj.sobota są wyjmowane dopiero dziś (były święta) i twoja przesyłka też dziś zostanie wyjęta (moja też od soboty leży w paczkomacie)

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@huzarbiz Rozumiem że nie obchodzisz świąt, ale inni - tak. Pewnie dzisiaj zostanie wyjeta.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

huzarbiz
#10 Popularyzator#

Nie chodzi o to że nie obchodzę, u mnie w mieście kurierzy jeżdżą od 4 rano i odbierają bo widzę po innych statusach a jest godzina 14 i dalej nie zostało odebrane. Poza tym Wielka Sobota nie jest ustawowo wolnym od pracy

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Jest prawie wolnym, sklepy pracują tylko do 13, więc można się spodziewać, że kurierzy będą mieli tego dnia wolne.

oznacz moderatorów