anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost zwrot nieodebranej paczki, a opłata na rachunku.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Halfrunt
#18 Luminarz#

Czy coś się zmieniło w tej kwestii, czy może to błąd po stronie InPostu, że za dotychczas darmowy zwrot nieodebranej paczki mam doliczone do rachunku 10.10 br. już opłatę 8,99 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Halfrunt może to jest odpowiedź na Twoje pytanie ?

Odbiorca nie odebrał paczki w usłudze InPost Szybkie Nadania i wraca ona do nadawcy. Czy dla mnie, jako nadawcy, wiąże się to z dodatkowymi kosztami?

W tym przypadku ponosisz opłatę za zwrot do nadawcy, zgodną z Regulaminem.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak było zawsze korzystając z nadawania przez InPost, ale w przesyłkach allegro paczkomaty - no nowa opłata. 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Halfrunt   Mnie już nic nie zdziwi 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Halfrunt, na koncie, z którego tu piszesz, nie widzę takiej opłaty. Podasz numer zamówienia, którego dotyczy? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@mr_oma @    Numer zamówienia nic ci nie da, bo doliczenie nie jest na rachunku Allegro, a przynajmniej mam taką nadzieję, bo tam jeszcze tego nie sprawdzałem, ale jest doliczona do faktury przez InPost.

To zamówienie to

411363a1-45aa-11ed-b312-21411d09d164

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Halfrunt pewny jesteś że to paczka allegro paczkomat ? a nie nadałeś na własnej umowie ?

Bo jak i wcześniejszy i teraźniejszy regulamin ma darmowy zwrot niepodjętej paczki 🙂

https://inpost.pl/sites/default/files/docs/regulaminy/regulamin-swiadczenia-uslugi-allegro-paczkomat...

https://inpost.pl/sites/default/files/docs/regulaminy/regulamin-swiadczenia-uslugi-allegro-paczkomat...

Usługa zwrotu jest zwolniona z opłaty w przypadku zwrotu Przesyłki do Nadawcy z powodu wyczerpania możliwości jej doręczenia (w szczególności po jej bezskutecznej awizacji bądź w przypadku odmowy przyjęcia Przesyłki przez Adresata) lub z powodu zwrotu Przesyłki na żądanie Adresata (w szczególności w przypadku wymiany towaru przez Adresata lub rezygnacji przez Adresata z zakupu).

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Halfrunt 

A w Managerze Inpostu w historii operacji też widzisz dopłatę? Do tej pory jak paczka wracała nieodebrana to przy jej numerze nadanym na powrót widniało 0 zł.

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Źle popatrzyłem, InPost zwroty dopisuje w tej samej linii co nadanie paczki, a że nie był to smart, więc opłata 8,99zł. za dostawę widniała, no sorki. 

oznacz moderatorów