anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Intrum a saldo na allegro

owies333
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. 

Przeglądając maila zobaczyłem wezwanie do zapłaty z firmy Intrum do zapłaty długu wobec allegro 20,21 zł. Sprawdziłem saldo na allegro i było -19,66 zł, które odrazu zapłaciłem. I tu moje pytanie, co teraz? Co z różnicą i tymi odsetkami? 0,55groszy? 

Dopiero później zobaczyłem, że Intruma pofało numer konta na które mam zrobić przelew. Czy muszę teraz im zapłacić całą kwotę czy tylko odsetki? 

Z góry dziękuję za odpowuedź. 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@owies333 dług przejęła firma więc dopytajmy się  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Teraz przede wszystkim powinieneś skontaktować się z ich działem obsługi i poinformować o dokonanej wpłacie na rzecz allegro. Zrobić screen z potwierdzeniem płatności i im wysłać meilem załączając nr. sprawy czy inne dane

. Ewentualnie na początku zadzwonić, poinformować i dopytać się czy te kilkadziesiąt groszy odsetek masz wpłacić na ich konto.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@owies333 Cześć. 🙂 Jeśli uregulowałeś już saldo na Allegro, skontaktuj się z również z Intrum w sprawie spłaty odsetek. Dla ułatwienia podaję numer telefonu: 22 576 61 26. Możesz też skorzystać z drogi kontaktu mejlowego: kontakt@intrum.pl lub allegro@intrum.pl.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów