anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak cofnąć zwrot wpłaty kupujacemu na koncie allegro ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Stelix
#2 Obserwator#

Zleciłem zwrot wpłaty kupującemu za przedmiot w zakładce zamówienia i zwróć wpłatę. Okazuje się ,że nie mam środków na koncie w allego aby zwrot doszedł do skutku. I tu moje dwa pytania jak ewentualnie zasilić konto aby zwrot doszedł do skutku, ponieważ zwrot w zakładce Allegro Finanse ma status w realizacji i czeka na środki jak będą na koncie.Klient wpłaty dokonał za pomocą Payu. A drugie jak ewentualnie usunąć ten zwrot abym mógł dokonać zwrotu klientowi bezpośrednio na konto.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie masz środków na koncie Allegro, zlecony zwrot anuluje się automatycznie po 24 godzinach. Sam konta nie zasilisz. Oddaj kupującemu pieniądze zwykłym przelewem, z konta bankowego na jego konto bankowe.

oznacz moderatorów
Stelix
#2 Obserwator#

Napewno ... Bo miałem komunikat,że próba zwrotu zostanie powtórzona za 24h, ponieważ nie ma środków na koncie .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Stelix Na pewno. Po 24 godzinach system ponowi próbę zwrotu i jeśli pieniędzy nie będzie, zwrot zostanie anulowany. Dla pewności odczekaj te 24 godziny.

oznacz moderatorów
dvl505
#8 Zapaleniec#

A jeśli środki były, można coś z tym zrobić? wysyłałam wiadomość do allegro z prośbą. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Stelix Na konto AF nie da się samemu wpłacić, jak nie będziesz miał wpłat w najbliższym czasie, poproś kupującego o nr. konta i mu przelej z własnego: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

oznacz moderatorów
Stelix
#2 Obserwator#

Tak właśnie tak chcę zrobić tylko potrzebuje usunąć te zlecenie zwrotu z allegro aby zapobiec ewentualnemu ponownemu zwrotowi. A nigdzie nie widzę opcji usunięcia tego zwrotu z konta allegro . Napisałem też do allegro zobaczymy co mi odpiszą.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Stelix Zwrot się na pewno anuluje po 24 godzinach.

oznacz moderatorów
Stelix
#2 Obserwator#

Dziękuje za pomoc 🙂

oznacz moderatorów