anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo trwa naprawa paczkomatu?

Dreptaki_sklep
#9 Pomysłodawca#

@InPostmam pytanie jak długo trwa naprawa paczkomatu. W czwartek (17 sierpnia) wieczorem nadałem paczkę, która do dziś jest nie wyjęta z paczkomatu LOD02B. Zgłaszałem problem do InPost ale usłyszałem, że będzie działał wtedy, gdy będzie naprawiony i żebym się nie czepiał, bo firma ma 5 dni roboczych na dostarczenie przesyłki a potem mogę zgłosić reklamację. Nie mniej jednak chciałbym wiedzieć czy moja paczka trafi do Klienta i kiedy to nastąpi. Czy Oddział nie może wyjąć awaryjnie paczek?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry, 

według danych zawartych w systemie do wskazanej maszyny Paczkomat® zostało odnotowane zgłoszenie w kwestii trwających prac serwisowych. Oddział oraz odpowiednie działy pracują nad przywróceniem maszyny do poprawnego działania. 

Niestety nie jesteśmy w stanie wskazać konkretnej daty wyeliminowania niedogodności. Zapewniamy, że z naszej strony są podejmowane wszelkie kroki, aby Paczkomat® został ponownie uruchomiony. 

W imieniu firmy przepraszamy za niedogodności. 

W kwestii nadanej przesyłki prosimy o podjęcie kontaktu bezpośrednio z InPost poprzez infolinię bądź czat. 

Infolinia

722 444 000 / 746 600 000

Dostępność Infolinii

poniedziałek – piątek 7:00–22:00

sobotę 8:00–20:00

niedziele 8:00 - 18:00

Święta 8:00 - 16:00

oznacz moderatorów