anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać adresy odbioru paczek przy zamawianiu podjazdu w nowym WZA?

MAMY ROZWIĄZANIE!
SzukamLampy
#10 Popularyzator#

Jak w temacie. Mamy kilka adresów magazynów/hurtowni, z których są odbierane paczki. Wcześniej mieliśmy je wszystkie dodane, teraz po aktualizacji narzędzia zniknęły i nie wiemy jak je ponownie dodać?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SzukamLampy Cześć. 🙂 Adresy zniknęły z Książki adresowej (tutaj podsyłam link do zakładki: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia)? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SzukamLampy
#10 Popularyzator#

@ko_alka W książce adresowej adresy nadal są. Ale jak chcę zamówić podjazd kuriera, to nie mogę wybrać/zmienić adresu, jest tylko domyślny główny adres.

Robię tak: wchodzę w szczegóły zamówienia, do którego przygotowałam już etykietę, ale nie zlecałam odbioru i na dole klikam "zamów podjazd". I tam są różne daty, ale nie ma możliwości zmiany adresu przekazania paczki.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SzukamLampy Dzięki! A próbowałaś zamówić podjazd z poziomu nowej zakładki Zamówione przesyłki? Czy w tej zakładce widzisz wszystkie adresy podane w Książce adresowej? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SzukamLampy
#10 Popularyzator#

@ko_alka Z tego poziomu jest to samo. Wybieram zamówienie, klikam na dole - zamów podjazd i dalej nie ma możliwości zmiany adresu przekazania.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SzukamLampy A czy ustawiasz prawidłowy adres już na pierwszym ekranie w sekcji "Nadawca"? Wcześniej rzeczywiście adres ustawiało się przy zamawianiu podjazdu, ale obecnie są na pierwszym ekranie (punkt numer 5 w instrukcji😞

ko_alka_0-1666879028045.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SzukamLampy
#10 Popularyzator#

@ko_alka Dzięki, nie zauważyłam tego zupełnie. Myślałam, że tak jak wcześniej, ustawię to podczas zamawiania podjazdu. Tak czy inaczej, dziękuje pięknie za pomoc.

oznacz moderatorów