anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać zakupu z Odroczoną płatnością dla firm?

MAMY ROZWIĄZANIE!
elektrobud4
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie, mam przyznane 10.000 na odroczoną płatność i niestety nie wiem jak kupić, nie wiem jak sprawdzić czy mam konto firmowe czy nie...

Pomocy

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

@elektrobud4 Konto masz firmowe. Sprawdzisz to w ustawieniach konta w zakładce Moje konto.

Z odroczoną płatnością kupuje się tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/platnosc/odroczona-platnosc-dla-firm-informacje-dla-kupujacy...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@elektrobud4 Cześć. 🙂 Zakupy w ramach odroczonej płatności można zrobić tylko u sprzedających wystawiających fakturę VAT. Informację o limicie znajdziesz w swoim panelu Odroczonej płatności dla firm (Allegro Biznes > Allegro Finanse ->Odroczona płatność dla firm)

Po wybraniu zakupu w ramach odroczonej płatności będziesz miał do wyboru 3 terminy płatności:

ko_alka_0-1640770963850.png

Po wybraniu terminu odroczenia potwierdzasz płatność klikając "Kupuję i płacę":

ko_alka_2-1640771067810.png

W następnym kroku otrzymasz potwierdzenie weryfikacji możliwości przyznania kredytu na zakupy, a później informację o przekazaniu pieniędzy do sprzedającego. 

Faktura z danymi do spłaty zostanie wysłana na Twój adres mejlowy (będzie też dostępna do pobrania w panelu Allegro Biznes “Odroczona płatność dla firm” oraz w szczegółach Zamówienia).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
elektrobud4
#7 Wielbiciel#

Konto jest firmowe, limit jest, zaznaczam w filtrowanych fakturę VAT oraz odroczoną płatność. 

Wyskakują mi oferty, zaznaczam i chcę kupić i mam tylko płatność blikiem, Google pay, przelew i karta.

 

Nie wyskakuje mi okienko terminu płatności albo go nie widzę bo robię to pierwszy raz.

Co robię źle 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@elektrobud4 Jaką wartość ma Twój koszyk? W przypadku odroczonej płatności dla firm minimalna wartość zamówienia to 100 zł.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
elektrobud4
#7 Wielbiciel#

2990

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@elektrobud4 Spróbuj dokonać aktywacji za pomocą tego formularza: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/odroczona-platnosc-dla-firm 

Jeśli wciąż nie będziesz mógł dokonać zakupu z odroczoną płatnością, wyślij mi proszę link do tego produktu i skonsultuję tę sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
elektrobud4
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
elektrobud4
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20211229-112538_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@elektrobud4 Widzę, że korzystasz z aplikacji. To wiele wyjaśnia - opcja zakupów z odroczoną płatnością dla firm jeszcze nie jest dostępna w aplikacji mobilnej. Żeby dokonać zakupu skorzystaj proszę z komputera lub wejdź na Allegro z poziomu przeglądarki na telefonie. Przepraszam Cię za utrudnienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
elektrobud4
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo!

oznacz moderatorów