anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę ukryć swoje dane przy wysyłce?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Witajcie! 

Mam do Was pytanie. Od razu zaznaczę, że szukałem ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. Czy można jakoś ukryć swoje dane na etykiecie inpost? Każdy do kogo wysyłam paczkę na paczkomat dostaje automatycznie mój adres. Czy można to jakoś ukryć? Czy mozna ustawić to jakoś tak, żeby był widoczny tylko dla pracownika Inpostu w przypadku zwrotu lub skasować ten adres i ustalić paczkomat do którego miałby iść ewentualny zwrot? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adamo8282 

Ale że co? Ścigany jesteś jakimś listem gończym? Chciałbyś kupować takie drogie rzeczy od jakiegoś anonima bez imienia, nazwiska i adresu? 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

A po co Ci adres sprzedającego? Chcesz do niego wpaść na herbatkę? Po to jest ochrona kupującego żeby w przypadku gdy coś jest nie halo to zgłaszasz problem i tyle. W przypadku gdy nie produkt Ci się nie podoba lub jest niezgodny z opisem, to też jeździsz bezpośrednio do sprzedającego? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Adamo8282 czyli gdzie Inpost zwróci przesyłkę jeśli klient nie odbierze , zwrot idzie na adres .??

oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Ech, napisałem przecież wyżej. Pytałem czy jest opcja żeby w przypadku niedostarczenia przesyłki inpost zwracał ją we wskazanym przeze mnie paczkomacie lub żeby tylko pracownik inpostu widział moje dane. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adamo8282 podpytałam o to specjalnie InPost i nie ma takiej możliwości. Dane nadawcy muszą być na etykiecie, szczególnie jeśli etykiety są generowane przez Managera Przesyłek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Pozdrawiam! 

oznacz moderatorów