anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać ponownie niedoebraną przesyłkę ta samą formą dostawy tj. z przedrostkiem ALlegro?

blebux
#8 Zapaleniec#

Pytanie z innej beczki: w jaki sposób nadać ponownie niedoebraną przesyłkę ta samą formą dostawy tj. z przedrostkiem ALlegro? Kogo o to pytać?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

PawHaft
#12 Orędownik#

A jaki przewoźnik? Bo w InPost można ponowić paczkę, a w PP chyba nie

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@blebuxna Poczcie się nie da, w ramach umowy masz tylko darmowy zwrot do Ciebie (tak było do 1 czerwca, nie wiem, jak teraz, bo od 1 wszystko się pozmieniało) ale klient ma darmowy zwrot do Ciebie w ramach reklamacji lub rezygnacji z zakupu (ale 90% nie umie z tego skorzystać).

Nie wiem, jak to jest w Inpost, jak na razie wszyscy odbierają z Paczkomatów, wiem, że zwrot do Ciebie wróci za darmo jak nie odbierze, ale drugiej etykiety na to samo zamówienie już nie wygenerujesz i nie wydrukujesz, więc raczej nie nadasz gratis.

W końcu firmy się wywiązały i próbowały doręczyć, to klient nawalił i nie odebrał, raczej nie będą mu tego wozić gratis w nieskończoność.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@blebux  na poczcie nadasz ale sam za nią zapłacisz, darmowa wysyłka i zwrot jest tylko raz dla smarta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów