anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze za zwrotną paczke

Client:49978901
#7 Wielbiciel#

Witam,chcialam zapytac jak mogę odzyskać pieniądze za paczkę którą  odesłałam. Mam problem z zaznaczeniem zwrotu produktu ponieważ płaciłam angielska karta jest tam 16 cyfr a tu musze podać 23.Paczke odesłałam Pan napisał ze jak będzie problem ze zwrotem pieniędzy to się odezwie.Paczka do Pana doszła 8dni temu i dalej cisza

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:49978901 zgodnie z zapisem w UK sprzedawca powinien zwrócić środki niezwłocznie nie później niż 14 dni od odstąpienia od umowy . Tak może być problem ze zwrotem środków na angielską kartę , takie przelewy obciążone są dodatkową opłatą ..Najlepiej podaj sprzedawcy polski numer konta do zwrotu .

O wyjasnienie zapytamy moderatorów  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:49978901
#7 Wielbiciel#

Dziekuje  ślicznie za odpowiedź  🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:49978901 Nie masz w Polsce kogoś żeby podać jego nr konta a On Ci odda, będzie najprościej.

oznacz moderatorów

Client:49978901
#7 Wielbiciel#

Oczywiscie  ze mam , tylko Pan napisał ze jak będzie problem ze zwrotem to się odezwie. 8dni temu otrzymał  paczkę zwrotną i cisza. Nie chcę być natrętna. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49978901 Musisz być natrętna, inaczej będzie Cię zwodził. Podaj mu jakikolwiek numer konta do zwrotu wpłaty. Jaki podasz, na taki musi pieniądze oddać.

Skoro na Allegro można płacić z zagranicznych kont, można też oczekiwać zwrotu wpłat na te konta po odstąpieniu od umowy.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:49978901, Sprzedający może przelać środki na wskazany w formularzu zwrotu numer rachunku. Natomiast jeśli Twoja próba kontaktu ze sprzedawcą nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, możesz rozpocząć Dyskusję. Sprzedający ma w niej 24 godziny, aby odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie. Co więcej, w razie jakichkolwiek problemów, możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:49978901
#7 Wielbiciel#

Dziekuje  🙂 

oznacz moderatorów