anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak otrzymać profity za założenie nowego konta firmowego?

haftnet1
#7 Wielbiciel#

Witam.

Podobno Allegro ma akcje zniżek i profitów za założenie nowego konta którego jeszcze nie było (nip firmy). Założyłem konto na nowy nip i nie widzę zniżek. Jak włączyć tą opcję ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@haftnet1 To musi być nowe konto firma, założone na nowy NIP, który nigdy wcześniej nie pojawił się na Allegro. Konto musi być w pełni aktywne, nie w fazie weryfikacji. Od tego momentu pakiet powitalny pojawia się w Centrum zniżek w czasie 2 dni.

Zobacz jeszcze tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/czym-jest-program-powitalny-LRq4dG6aAhx

oznacz moderatorów

haftnet1
#7 Wielbiciel#

No właśnie nie mam takiego (aktywuj pakiet powitalny), konto już założone miesiąc temu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

"To musi być nowe konto firma, założone na nowy NIP" - przecież w pierwszym poście @haftnet1 wyraźnie napisał "Założyłem konto na nowy nip"😏

@haftnet1 Tu masz regulamin obowiązujący na moment rejestracji konta https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-jnAKexWwbCZ

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

haftnet1
#7 Wielbiciel#

Napisałem do Allegro, zobaczymy co odpiszą.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

wyraźnie napisał "Założyłem konto na nowy nip"

No i co z tego, złośliwy osobniku, że napisał? Ja powtarzam i podaję dodatkowe informacje, bo mam taki kaprys. Sprzedawców niech osobnik upomina, okazji ma osobnik setki.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@haftnet1 Skonsultowałam tę sprawę i otrzymałam informację, z której wynika, że masz powiązania z innym kontem, które zostało objęte Pakietem Powitalnym. W tej sytuacji warunki regulaminowe nie zostały spełnione. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

haftnet1
#7 Wielbiciel#

Witam. Tak oczywiście mam konto (od kilku lat i nie zostało objęte pakietem powitalnym) ale na moją firmę, żona założyła swoją firmę która nigdy nie była zarejestrowana i nie prowadziła sprzedaży. Żona będzie się rozwijała w podobnych klimatach jak moja firma, także nie widzę powiązania z moją firmą. A jeśli chodzi o powiązania małżeńskie to chyba takich regulamin nie przewiduje.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@haftnet1 Teraz piszesz z konta zarejestrowanego na dane Twojej żony i nie widzisz powiązania?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

haftnet1
#7 Wielbiciel#

@nat_not Czyli moje dzieci też nie dostaną pakietu powitalnego po założeniu swojej firmy i założeniu  konta firmowego? To też będzie powiązanie ? Nie widzę powiązania, firmy należą do różnych osób, ponadto różnią się nipem i innymi przesłankami. A kto piszę to nie ma związku ze sprawą.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@haftnet1 Jeśli działasz na obu kontach - a skoro piszesz teraz z konta żony, tak jest - to pakiet powitalny nie jest dla Ciebie. W założeniu jest to wsparcie dla nowych firm na Allegro. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów