anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poinformowac klienta o dopłacie (w nowych zakładkach)

DrapexPL
#12 Orędownik#

Witam.

W jaki sposób poinformować klienta o dopłacie, w nowej zakładce "Środki i historia operacji"?

Do tej pory można to było zrobić z poziomu karty płatności, ale Allegro planuje usunąć tę kartę:

Wkrótce usuniemy zakładkę Lista wpłat od Kupujących
Możesz znaleźć wszystkie wpłaty od kupujących w zakładce Środki i historia operacji. Skorzystaj z opcji pokaż tylko wpłaty.

 

a w zakładce "Środki i historia operacji" nie ma takiej możliwości. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL To prawda, nie ma już takiego przycisku. Pozostaje więc kontakt mailowy lub telefoniczny z kupujacym. Klient wciąż ma możliwość wykonania dopłaty w zakładkach Mojego Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Tak, ale proszenie o dopłatę w mailach na wskazany numer konta bankowego może wyglądać dla allegro jako transakcję poza allegro, a tego wolałbym uniknąć jako Super sprzedawca.

Korzystając do tej pory z allegro (formularzy) wskazywało się kwotę dopłaty, powód itp. Wszystko było przejrzyste i nie angażowało klienta, a teraz jak będzie? Allegro w ogóle rezygnuje z tej funkcji, czy też to klient sam sobie będzie musiał to wyklikać w zamówieniach?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL Możesz poprosić klienta o dopłatę, której dokona do konkretnej transakcji, korzystając z Allegro Finanse. Tak, jak pisałam wyżej, kupujący ma taką opcję w zakładkach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_notNo i jakoś nie mogę znaleźć w tej decyzji plusów dla Sprzedawców....czyżby nie miała takowych??

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów